• معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در گردهمایی روحانیون خانواده صنعت، معدن و تجارت :

   به زودی شورای پژوهشی فرهنگی و اسلامی در وزارت صنعت، معدن وتجارت ایجاد می شود

   به زودی شورای پژوهشی فرهنگی و اسلامی در وزارت صنعت، معدن وتجارت ایجاد می شود

   دکتر محمدرضا فیاض گفت: بزودی شورای پژوهشی فرهنگی و اسلامی در وزارت صنعت، معدن وتجارت ایجاد می شود تا از نقطه نظرات و پیشنهادات روحانیون و ائمه جماعات که عضو شورای فرهنگی واحدهای کاری خود هستند، با ورود به سامانه ایجادی پیرامون مسایل فرهنگی و صنعتی و معدنی و تجاری و پیوند آنها هم چنین توسعه فرهنگ اشتغال و تولید استفاده شایان شود.

    به گزارش شاتا ؛ « محمد رضا فیاض » در اولین گردهمایی روحانیون و ائمه جماعات حوزه های ستادی و استانی وزارت صنعت، معدن وتجارت با بیان این مطلب ، افزود : در سه ماهه چهارم سال 95 بیش از 20 هزار بازدید از واحدهای صنعتی و معدنی در قالب برپایی تورهای صنعتی و معدنی از سوی اقشار مختلف نظیر : داشجویان ، اساتید دانشگاهها ، اصناف و از جمله روحانیون صورت گرفت بطوریکه در برخی از استانها آمار بازدیدها به بیش از 3 هزار نفر نیز رسیده بود.

   وی در ادامه با بیان اینکه میزان بازدید از واحدهای صنعتی ومعدنی کشور می بایست به بیش از وضعیت موجود افزایش یابد ، افزود :‌ در این میان از هم فکری و راهنمایی روحانیون که در واحدهای صنعتی و معدنی مستقر می باشند دریغ نخواهیم کرد .

   به گفته فیاض ؛ در سال 95 برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید 100 درصد داخلی چادر مشکی بدون نیاز از واردات خارجی محققق شد که به نوبه خود در گسترش حجاب و عفاف در جامعه اثر بخش است.

   برپایه این گزارش ؛ « سید علی گرامیان » مشاور فرهنگی وزیر صنعت، معدن وتجارت نیز در این اجلاس گفت: می بایست بین فرهنگ و صنعت تلفیق ایجاد کنیم و به موضوعاتی که در 21 بند نظیر : اسلام و صنعت، اسلام و معدن ، اسلام و تجارت ، اسلام و کار با کیفیت ، اسلام و حقوق شهروندی ، تسهیل در مقررات بازرگانی و غیره بپردازیم.

   به گفته گرامیان؛ نزدیک به 40 درصد اقتصاد کشور در وزارت صنعت، معدن وتجارت محقق می شود و دامنه فعالیت آن از معادن تا محصول تولید شده و صادرات و مصرف داخلی ادامه می یابد لذا انجام تحقیقات در این حوزه ها لازم است.

   مشاور فرهنگی وزیر صنعت، معدن وتجارت تصریح کرد : با ایجاد تشکل های پژوهشی و فرهنگی هم چنین گسترش اخلاق مداری می توان به نحو مطلوب تری به مردم جامعه اسلامی خدمت کرد.

   گفتنی است: در این گردهمایی که با محوریت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز برپا شده بود برنامه های عملیاتی از سوی معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن وتجارت و دبیر شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز برای سال جاری به روحانیون و ائمه جماعات واحدهای ستادی و استانی وزارت صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد هم چنین تعدادی از رواحانیون به نمایندگی از سایر روحانیون و ائمه جماعات به بیان دیدگاهها و مشکلات صنفی خود در واحدهای کاری خود پرداختند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,359,124
تعداد بازدید امروز : 45,795
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 264,877
تعداد بازدید این ماه : 378,627
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.