• برای خدمت به ایثارگران و جانبازان اقدامات سیستماتیک کرده ایم

   برای خدمت به ایثارگران و جانبازان اقدامات سیستماتیک کرده ایم

   دکتر محمدرضا فیاض گفت: مجموعه این معاونت به همراه دفتر امور ایثارگران ستاد وزارتخانه برای ارایه خدمت هرچه بهتر و بیشتر به ایثارگران ، جانبازان وخانواده های شهدا تمامی اقدامات خود را سیستماتیک و به هنگام کرده ایم.

   به گزارش خبرنگار شاتا ؛ « محمد رضا فیاض » در مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان  ستاد وزارت صنعت، معدن وتجارت ؛ با بیان این مطلب ، افزود: دفتر مشاور امور ایثارگران با کمک کارشناسان این معاونت اقدام به تکمیل بانک اطلاعات  که حاوی تمای مشخصات شخصی و فنی شاغلین جانباز و ایثارگر مطابق دستورالعمل های ابلاغی بنیاد شهید و امور جانبازان  در ماه های اخیر به انجام رسانیده است.

   فیاض در ادامه افزود : هم چنین به مناسبت های مختلفی که مطابق تقویم بنیاد شهید و امور ایثارگران است در این وزارتخانه در پاسداشت و تکریم خانوده های شهدا و ایثارگران نظیر : فاجعه 7 تیر؛ هفته دفاع مقدس ، روز جانباز ؛ روز بازگشت آزادگان به مهین اسلامی ، تجلیل ازخانوده شهدای نیروگاه کروک شمال عراق،روز بسیج با برنامه های مختلفی برنامه های متنوعی اجرا می شود.

   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن وتجارت در ادمه گفت: در سال جاری پی گیری موضوعات مربوط به ورزش مسابقاتی و حرفه ای هم چنین ادامه تحصیلات تکمیلی و عالی که  حایز اهمیت برای ایثارگران و جانبازان است ؛ با جدیت دنبال می شود.

   برپایه این گزارش ؛ « محمد حسین چراغی » مشاور وزیر صنعت، معدن وتجارت در امور ایثارگران نیز در گفته های خود ، یادآور شد : برپایی این گونه جلسات در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که درکنار آن به سئوالات و مشکلات جانبازان وایثارگران نیز توسط مسئولین پاسخ داده می شود.

   به گفته چراغی ؛ دفتر امور ایثارگران این وزارتخانه  اقدام به تکمیل بانک اطلاعاتی ایثارگران برای تحویل به دبیرخانه شورای رزمندگان سند راهبردی بنیاد شهید نموده است تا آنچه برای ایثارگران در برنامه ششم توسعه در نظر گرفته شده است ، شامل حال ایثارگران مجموعه وزارت صنعت، معدن وتجارت نیز بشود.

   مشاور وزیر صنعت، معدن وتجارت در امور ایثارگران در ادامه گفت: علاوه براین این دفتر روزانه به 20 الی 30 درخواست کتبی و حضوری در حوزه های تولید ، کسب پروانه صنعت، معدن وتجارت هم چنین جذب و اشتغال جدید رسیدگی نموده و در ملاقات های عمومی مسئولین وزارتخانه از جمله معاونت توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها حضور دایمی دارد.

   وی در پایان سخنان خود گفت: از سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان ، بیمه درمانی و تکمیلی ایثارگران شاغل اقداماتی را به انجام رسنده ایم.

   این گزارش می افزاید : مهدی ایزدی»معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران  نیز که بصورت افتخاری در این مراسم حاضر شده بود ، گفت: فلسفه تجلیل از جانبازان می بایست برای نسل جوان و آینده توسط بزرگان و ایثارگران و خانوده های آنان تفسیر و بیان شود.

   به گفته ایزدی ؛ در 8 سال دفاع مقدس کشور اسلامیمان با اهدا 220 هزار شهید ، 560 هزار جانباز و 40 هزار آزاده توانسته الگوی خوب و موفقی برای آزادیخواهان جهان شود.

   معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران  در ادامه گفت: افتخار ما این است که در 8 سال دفاع مقدس اجازه ندادیم حتی یک میلیمتر از خاک کشورمان توسط دشمنان غصب شود.

   ایزدی گفت: پس از اتمام جنگ تحمیلی ایثارگران در صحنه کار و ف تلاش و سازندگی کشور نقش آفرین شدند و حتی ذر جبهه های سوریه  به درجه رفیع شهادت و جانبازی نایل آمدند.

   گفتنی است : در پایان این مراسم به سئوالات ایثارگران در حوزه های مربوط به ارتقاء شغلی، وام، تحصیلات تکمیلی و غیره توسط معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران هم چنین مشاور وزیر صنعت، معدن وتجارت در امور ایثارگران پاسخ داده شد.

   هم چنین لوح تقدیری به امضاء وزیر صنعت، معدن وتجارت به ایثارگران وزارت صنعت، معدن وتجارت اهداء شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,326,115
تعداد بازدید امروز : 12,786
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 231,868
تعداد بازدید این ماه : 345,618
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 03:59

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.