• فولاد خوزستان غرفه برتر نمایشگاه تخصصی فولاد کشور

   فولاد خوزستان غرفه برتر نمایشگاه تخصصی فولاد کشور

   فولاد خوزستان غرفه برتر نمایشگاه تخصصی فولاد کشور

   فولاد خوزستان به عنوان غرفه برتر در نخستین نمایشگاه بین المللی فولاد کشور برگزیده شد.
   این نمایشگاه تحت عنوان نمایشگاه بین المللی صنایع فولاد و معادن وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
   در این نمایشگاه بیش از 94 شرکت داخلی و 9شرکت بزرگ خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد، کانادا، هلند، روسیه، هندوستان و آلمان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه فولاد و صنایع وابسته عرضه کردند.
   در این نمایشگاه غرفه فولاد خوزستان در سالن 5 نمایشگاه با استقبال علاقمندان روبرو شد و از نظر تعداد مراجعین و پاسخگویی بهنگام و مؤثر و نیز غرفه آرایی مناسب حائز رتبه اول شد و شرکت های ایرانی سدید و ایتالیایی دانیلی در رتبه های دوم و سوم جای گرفتند.
   این گزارش حاکیست طی روزهای برگزاری نمایشگاه غرفه فولاد خوزستان علاوه بر پذیرش جمع کثیری از بازدیدکنندگان، از سوی مسئولان و مقامات مملکتی از جمله مهندس هراتی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران و معاونین این شرکت مورد بازدید قرار گرفت. بازدیدکنندگان علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و تکنولوژیکی فولاد خوزستان در زمینه احیا مستقیم و فولادسازی با نحوه راهیابی محصولات این شرکت به بازارهای جهانی آشنا شدند.

   مرجع: کیهان

   فولاد خوزستان به عنوان غرفه برتر در نخستین نمایشگاه بین المللی فولاد کشور برگزیده شد. این نمایشگاه تحت عنوان نمایشگاه بین المللی صنایع فولاد و معادن وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از 94 شرکت داخلی و 9شرکت بزرگ خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد، کانادا، هلند، روسیه، هندوستان و آلمان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه فولاد و صنایع وابسته عرضه کردند. در این نمایشگاه غرفه فولاد خوزستان در سالن 5 نمایشگاه با استقبال علاقمندان روبرو شد و از نظر تعداد مراجعین و پاسخگویی بهنگام و مؤثر و نیز غرفه آرایی مناسب حائز رتبه اول شد و شرکت های ایرانی سدید و ایتالیایی دانیلی در رتبه های دوم و سوم جای گرفتند. این گزارش حاکیست طی روزهای برگزاری نمایشگاه غرفه فولاد خوزستان علاوه بر پذیرش جمع کثیری از بازدیدکنندگان، از سوی مسئولان و مقامات مملکتی از جمله مهندس هراتی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران و معاونین این شرکت مورد بازدید قرار گرفت. بازدیدکنندگان علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و تکنولوژیکی فولاد خوزستان در زمینه احیا مستقیم و فولادسازی با نحوه راهیابی محصولات این شرکت به بازارهای جهانی آشنا شدند. مرجع: کیهان
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,747,678
تعداد بازدید امروز : 30,253
تعداد بازدید دیروز : 41,871
تعداد بازدید هفته : 152,076
تعداد بازدید این ماه : 229,279
آخرین به روزرسانی : 1399/03/06 16:12

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.