• مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان: استاندارد زعفران اجباری شد

   مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان: استاندارد زعفران اجباری شد

   مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان: استاندارد زعفران اجباری شد

   مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان اعلام کرد: استاندارد زعفران از اول اردیبهشت ماه سال جاری اجباری شد.
   مهندس نوری که از واحدهای صنعتی و تولیدی بسته بندی زعفران و کارخانه سیمان شهرستان قاین دیدن می کرد افزود: از آنجا که 90درصد زعفران جهان در ایران و عمدتاً در خراسان تولید می شود و کشورهای طرف قرارداد به امر استاندارد اهمیت زیادی قائل هستند از اول اردیبهشت ماه سال جاری استاندارد زعفران اجباری اعلام شده است. وی همچنین خاطرنشان کرد: درحال حاضر 18واحد تولیدی بسته بندی و سورت زعفران در خراسان فعال است.
   مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی در ادامه گفت: در سال گذشته مبلغ 4میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافته به اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان از محل تبصره 3برای تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است و در سال جاری نیز به کلیه متقاضیان و صاحبان تولیدی که اقدام به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه کنند تسهیلات تبصره سه پرداخت خواهد شد.

   مرجع: کیهان

   مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان اعلام کرد: استاندارد زعفران از اول اردیبهشت ماه سال جاری اجباری شد. مهندس نوری که از واحدهای صنعتی و تولیدی بسته بندی زعفران و کارخانه سیمان شهرستان قاین دیدن می کرد افزود: از آنجا که 90درصد زعفران جهان در ایران و عمدتاً در خراسان تولید می شود و کشورهای طرف قرارداد به امر استاندارد اهمیت زیادی قائل هستند از اول اردیبهشت ماه سال جاری استاندارد زعفران اجباری اعلام شده است. وی همچنین خاطرنشان کرد: درحال حاضر 18واحد تولیدی بسته بندی و سورت زعفران در خراسان فعال است. مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی در ادامه گفت: در سال گذشته مبلغ 4میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافته به اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان از محل تبصره 3برای تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است و در سال جاری نیز به کلیه متقاضیان و صاحبان تولیدی که اقدام به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه کنند تسهیلات تبصره سه پرداخت خواهد شد. مرجع: کیهان
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,152,456
تعداد بازدید امروز : 29,475
تعداد بازدید دیروز : 33,222
تعداد بازدید هفته : 264,910
تعداد بازدید این ماه : 634,057
آخرین به روزرسانی : 1399/03/16 21:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.