• نخستین همایش علمی تخصصی حفاری در معادن 16 اردیبهشت برگزار می شود

   نخستین همایش علمی تخصصی حفاری در معادن 16 اردیبهشت برگزار می شود

   نخستین همایش علمی تخصصی حفاری در معادن 16 اردیبهشت برگزار می شود

   اولین همایش علمی تخصصی حفاری در معادن 16 تا 18 اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان بافق برگزار خواهد شد.
   مهندس محمد دهستانی بافقی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با اعلام مطلب فوق گفت این همایش با هدف دستیابی به جدیدترین اطلاعات و تکنولوژی دانش حفاری و گردهمایی کلیه کارشناسان و معدن‌کاران برگزار می شود.
   دراین همایش به منظور تبادل اطلاعات، هشت نماینده از کشورهای خارجی برای ارائه مقالات در این زمینه حضور خواهند داشت.
   وی ادامه داد این دومین همایشی است که توسط شرکت سنگ آهن مرکزی در خصوص بهره برداری از معادن برگزار میشود. دهستانی با اشاره به این نکته که دیگراقتصاد تک محصولی در ایران جواب نخواهد داد افزود یک از راه های دور شدن از اقتصاد متکی به صنعت نفت توجه به معادن و منابع طبیعی است و از آنجایی که مواد اولیه به انرژی ارزان قیمت و نیروی انسانی فعال درایران زیاد است اکتشاف و بهره برداری از بسیاری از معادن صرفه و توجیه اقتصادی خواهد داشت.

   مرجع: سایت معادن ایران

   اولین همایش علمی تخصصی حفاری در معادن 16 تا 18 اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان بافق برگزار خواهد شد. مهندس محمد دهستانی بافقی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با اعلام مطلب فوق گفت این همایش با هدف دستیابی به جدیدترین اطلاعات و تکنولوژی دانش حفاری و گردهمایی کلیه کارشناسان و معدن‌کاران برگزار می شود. دراین همایش به منظور تبادل اطلاعات، هشت نماینده از کشورهای خارجی برای ارائه مقالات در این زمینه حضور خواهند داشت. وی ادامه داد این دومین همایشی است که توسط شرکت سنگ آهن مرکزی در خصوص بهره برداری از معادن برگزار میشود. دهستانی با اشاره به این نکته که دیگراقتصاد تک محصولی در ایران جواب نخواهد داد افزود یک از راه های دور شدن از اقتصاد متکی به صنعت نفت توجه به معادن و منابع طبیعی است و از آنجایی که مواد اولیه به انرژی ارزان قیمت و نیروی انسانی فعال درایران زیاد است اکتشاف و بهره برداری از بسیاری از معادن صرفه و توجیه اقتصادی خواهد داشت. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,747,876
تعداد بازدید امروز : 30,451
تعداد بازدید دیروز : 41,871
تعداد بازدید هفته : 152,274
تعداد بازدید این ماه : 229,477
آخرین به روزرسانی : 1399/03/06 16:12

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.