• شرکت توسعه معادن روی ایران امتیاز بهره برداری از بزرگترین معدن سرب و روی ایران را به دست آورد

   شرکت توسعه معادن روی ایران امتیاز بهره برداری از بزرگترین معدن سرب و روی ایران را به دست آورد

   شرکت توسعه معادن روی ایران امتیاز بهره برداری از بزرگترین معدن سرب و روی ایران را به دست آورد

   امتیاز بهره برداری از بزرگترین معدن سرب وروی ایران که دردی ماه سال گذشته و بر اساس رای دیوان عدالت اداری از شرکت سهامی عام توسعه معادن روی ایران سلب شده بود پس از انجام مزایده رسمی مجددا” به شرکت یاد شده واگذار شد.
   در دی ماه سال گذشته و به دنبال طرح شکایت از سوی شرکت ملی سرب وروی ایران در دیوان عدالت اداری و رای این دیوان مبنی بر ابطال مصوبه شورای اقتصاد در سال 77 در خصوص واگذاری معدن انگوران به بخش خصوصی مزایده بهره برداری از این معدن یکشنبه گذشته با حضور شرکتهای کالسیمین، ملی سرب و روی شرکت فرآوری مواد معدنی، شرکت باما و شرکت امیر برگزار شد که در نهایت شرکت توسعه معادن روی ایران موفق شد امتیاز واگذاری این معدن را به ارزش پایه هر تن 45 هزار ریال به دست آورد.
   این گزارش می افزاید: از زمان ابطال مجوز بهره برداری از معدن انگوران، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت توسعه معادن روی به منظور کسب مجدد این امتیاز و حفظ دارایی های سهامداران متعدد و جزء این شرکت اقدامات بسیاری را انجام داده اند که در نهایت منجر به کسب برتری در مزایده رسمی شد.
   مدیران توسعه معادن روی از احتمال افزایش سهام این شرکت در بورس و احراز شرایط مطلوب برای فعالیتهای معدنی شرکت و دستیابی به ارزش واقعی سهام شرکت در آینده خبر داد.

   مرجع: سایت معادن ایران

   امتیاز بهره برداری از بزرگترین معدن سرب وروی ایران که دردی ماه سال گذشته و بر اساس رای دیوان عدالت اداری از شرکت سهامی عام توسعه معادن روی ایران سلب شده بود پس از انجام مزایده رسمی مجددا” به شرکت یاد شده واگذار شد. در دی ماه سال گذشته و به دنبال طرح شکایت از سوی شرکت ملی سرب وروی ایران در دیوان عدالت اداری و رای این دیوان مبنی بر ابطال مصوبه شورای اقتصاد در سال 77 در خصوص واگذاری معدن انگوران به بخش خصوصی مزایده بهره برداری از این معدن یکشنبه گذشته با حضور شرکتهای کالسیمین، ملی سرب و روی شرکت فرآوری مواد معدنی، شرکت باما و شرکت امیر برگزار شد که در نهایت شرکت توسعه معادن روی ایران موفق شد امتیاز واگذاری این معدن را به ارزش پایه هر تن 45 هزار ریال به دست آورد. این گزارش می افزاید: از زمان ابطال مجوز بهره برداری از معدن انگوران، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت توسعه معادن روی به منظور کسب مجدد این امتیاز و حفظ دارایی های سهامداران متعدد و جزء این شرکت اقدامات بسیاری را انجام داده اند که در نهایت منجر به کسب برتری در مزایده رسمی شد. مدیران توسعه معادن روی از احتمال افزایش سهام این شرکت در بورس و احراز شرایط مطلوب برای فعالیتهای معدنی شرکت و دستیابی به ارزش واقعی سهام شرکت در آینده خبر داد. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,152,349
تعداد بازدید امروز : 29,368
تعداد بازدید دیروز : 33,222
تعداد بازدید هفته : 264,803
تعداد بازدید این ماه : 633,950
آخرین به روزرسانی : 1399/03/16 21:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.