• خط تولید آلومینا در مجتمع جاجرم با بو?سیت به بهره برداری رسید

   خط تولید آلومینا در مجتمع جاجرم با بو?سیت به بهره برداری رسید

   خط تولید آلومینا در مجتمع جاجرم با بو?سیت به بهره برداری رسید

   به دنبال راه اندازی خط تولید آلومینا با بوکسیت گیبسیتی ( وارداتی) در فروردین ماه سال گذشته و همزمان با استمرار تولید آلومینا با همت بلند و تلاش بی وقفه متخصصین و کارشناسان شرکت ایرانی و مشارکت ان اف سی از کشور چین اصلاحات لازم در واحد انحلال و تعدادی دیگر از واحدهای فرآیندی کارخانه عظیم تولید آلومینا جاجرم در سال 1381 انجام شد که با بهره برداری از واحد انحلال گامی بزرگ در جهت خودکفایی اقتصادی در صنعت آلومینیوم برداشته شود.
   با تکمیل اصلاحات و وارد شدن سایر خطوط انحلال در فرآیند تولید، طی هفته های آینده تولید آلومینا با بوکسیت جاجرم در این مجتمع به ظرفیت اسمی خواهد رسید.
   در طول سال گذشته همزمان با راه اندازی موفقیت آمیز کارخانه با بوکسیت وارداتی بیش از یکصد و هشتاد هزار تن هیدرات آلومینیوم و یکصد هزار تن آلومینا تولید شده است.

   مرجع: سایت معادن ایران

   به دنبال راه اندازی خط تولید آلومینا با بوکسیت گیبسیتی ( وارداتی) در فروردین ماه سال گذشته و همزمان با استمرار تولید آلومینا با همت بلند و تلاش بی وقفه متخصصین و کارشناسان شرکت ایرانی و مشارکت ان اف سی از کشور چین اصلاحات لازم در واحد انحلال و تعدادی دیگر از واحدهای فرآیندی کارخانه عظیم تولید آلومینا جاجرم در سال 1381 انجام شد که با بهره برداری از واحد انحلال گامی بزرگ در جهت خودکفایی اقتصادی در صنعت آلومینیوم برداشته شود. با تکمیل اصلاحات و وارد شدن سایر خطوط انحلال در فرآیند تولید، طی هفته های آینده تولید آلومینا با بوکسیت جاجرم در این مجتمع به ظرفیت اسمی خواهد رسید. در طول سال گذشته همزمان با راه اندازی موفقیت آمیز کارخانه با بوکسیت وارداتی بیش از یکصد و هشتاد هزار تن هیدرات آلومینیوم و یکصد هزار تن آلومینا تولید شده است. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,747,626
تعداد بازدید امروز : 30,201
تعداد بازدید دیروز : 41,871
تعداد بازدید هفته : 152,024
تعداد بازدید این ماه : 229,227
آخرین به روزرسانی : 1399/03/06 16:12

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.