• هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کشور پادشاهی اردن هاشمی در امان

   هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کشور پادشاهی اردن هاشمی در امان

   هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کشور پادشاهی اردن هاشمی در امان

   به گزارش روابط عمومی وزارت صنایع و معادن هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و اردن در امان پایتخت اردن صبح روز دوشنبه مورخه 5/3/82 گشایش یافت.
   بر اساس این گزارش مهندس اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن مشورمان از طرف ایران و آقای صلاح الدین البشیر وزیر صنایع و بازرگانی از طرف اردن هاشمی ریاست این اجلاس را بعهده دارند.
   در این اجلاس طرفین پیرامون گسترش همکارییهای اقتصادی ،بازرگانی ، علمی ، فرهنگی ، گردشگری بهداشت شهرسازی و اجرای پروژه های راه سازی در بزرگراهها و ساخت مجتمع های ارزان قیمت همچنین حمل و نقل بین المللی جاده ای و راه آهن مذاکره می نمایند.
   این گزارش حاکیست ، در این اجلاس طرفین آمادگی خود را برای برگزاری نمایشگاههای اختصاصی با حق فروش همچنین همکاریهای فنی و مهندسی اعلام داشتند ضمنا ایران اعلام آمادگی کرد که برای احداث کارخانجات صنایع الکتریکی در اردن و پذیرش دانشجویان اردنی و بلعکس همکاری نماید.
   در این اجلاس موافقتنامه های اجتناب از اخذ مالیات مضاعف،تشکیل و حمایت متقابل از سرمایه گذاری،ترجیحات تجاری و همکاری برای ثبت داروهای تولیدی کارخانجات داروسازی ایران در اردن و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های ساخت و ساز و امور زیربنائی به امضا خواهد رسید.

   به گزارش روابط عمومی وزارت صنایع و معادن هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و اردن در امان پایتخت اردن صبح روز دوشنبه مورخه 5/3/82 گشایش یافت. بر اساس این گزارش مهندس اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن مشورمان از طرف ایران و آقای صلاح الدین البشیر وزیر صنایع و بازرگانی از طرف اردن هاشمی ریاست این اجلاس را بعهده دارند. در این اجلاس طرفین پیرامون گسترش همکارییهای اقتصادی ،بازرگانی ، علمی ، فرهنگی ، گردشگری بهداشت شهرسازی و اجرای پروژه های راه سازی در بزرگراهها و ساخت مجتمع های ارزان قیمت همچنین حمل و نقل بین المللی جاده ای و راه آهن مذاکره می نمایند. این گزارش حاکیست ، در این اجلاس طرفین آمادگی خود را برای برگزاری نمایشگاههای اختصاصی با حق فروش همچنین همکاریهای فنی و مهندسی اعلام داشتند ضمنا ایران اعلام آمادگی کرد که برای احداث کارخانجات صنایع الکتریکی در اردن و پذیرش دانشجویان اردنی و بلعکس همکاری نماید. در این اجلاس موافقتنامه های اجتناب از اخذ مالیات مضاعف،تشکیل و حمایت متقابل از سرمایه گذاری،ترجیحات تجاری و همکاری برای ثبت داروهای تولیدی کارخانجات داروسازی ایران در اردن و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های ساخت و ساز و امور زیربنائی به امضا خواهد رسید.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,374,412
تعداد بازدید امروز : 24,575
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 170,379
تعداد بازدید این ماه : 570,215
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:17

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.