• دکتر سرقینی: ثبت نام متقاضیان ماشین آلات معدنی وارداتی ماه آینده شروع می‌شود

   دکتر سرقینی: ثبت نام متقاضیان ماشین آلات معدنی وارداتی ماه آینده شروع می‌شود

   دکتر سرقینی: ثبت نام متقاضیان ماشین آلات معدنی وارداتی ماه آینده شروع می‌شود

   درصورتیکه واردات ماشین‌آلات معدنی با مشکل خاصی روبرو نشود به مدت 5 سال ادامه خواهد یافت.
   دکتر جعفر سرقینی، معاون امور معادن وزارت معادن و فلزات با اعلام این خبر گفت: فرم درخواست ماشین‌آلات معدنی وشرایط آن تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد.
   وی ادامه داد: واردات این ماشبن آلات با تسهیلات خواهد بود و بخشی از کارمزد بانکی به صورت یارانه‌ای از سوی دولت تقبل خواهد شد.
   وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرداخت یارانه دولتی تقاضاهای بی‌مورد را افزایش خواهد داد گفت: 5 تا 10 درصد مبلغ ماشین به صورت پیش پرداخت از متقاضیان دریافت می‌شود و از آنجایی که ماشین‌آلات نو هستند و قیمت بالایی دارند، درخواست بی‌مورد نخواهیم داشت.
   سرقینی در مورد تعداد ماشین‌آلات گفت: امسال 200 دستگاه ماشین‌آلات معدنی وارد خواهد شد.
   وی در پاسخ به این پرسش که آیا این تعداد ماشین‌آلات نیاز بخش معدن را مرتفع می‌کند یا خیر گفت: این برنامه 5 ساله است و براساس نوع و ظرفیت معادن نوع ماشین‌آلات هم مشخص خواهد شد.
   همچنین معاون امور معادن وزارت صنایع از پیگیری حضور نماینده‌ای از خانه معدن در شورای معادن وزارتخانه خبر داد و گفت: موضوع با وزیر مطرح و اقدامات مقدماتی انجام شده است و در صورتیکه مسائل حقوقی حل شود این وعده عملی خواهد شد.
   گفتنی است شورای معدن در وزارت صنایع و معادن وظیفه بررسی مسائل فی‌مابین بهره‌برداران معدنی و مشکلات آنها با سایر بخشها من‌جمله سازمانهای استانی و ادارات دولتی و در کل حمایت از حقوق بهره‌برداران را بر عهده دارد.

   مرجع: سایت معادن ایران

   درصورتیکه واردات ماشین‌آلات معدنی با مشکل خاصی روبرو نشود به مدت 5 سال ادامه خواهد یافت. دکتر جعفر سرقینی، معاون امور معادن وزارت معادن و فلزات با اعلام این خبر گفت: فرم درخواست ماشین‌آلات معدنی وشرایط آن تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد. وی ادامه داد: واردات این ماشبن آلات با تسهیلات خواهد بود و بخشی از کارمزد بانکی به صورت یارانه‌ای از سوی دولت تقبل خواهد شد. وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرداخت یارانه دولتی تقاضاهای بی‌مورد را افزایش خواهد داد گفت: 5 تا 10 درصد مبلغ ماشین به صورت پیش پرداخت از متقاضیان دریافت می‌شود و از آنجایی که ماشین‌آلات نو هستند و قیمت بالایی دارند، درخواست بی‌مورد نخواهیم داشت. سرقینی در مورد تعداد ماشین‌آلات گفت: امسال 200 دستگاه ماشین‌آلات معدنی وارد خواهد شد. وی در پاسخ به این پرسش که آیا این تعداد ماشین‌آلات نیاز بخش معدن را مرتفع می‌کند یا خیر گفت: این برنامه 5 ساله است و براساس نوع و ظرفیت معادن نوع ماشین‌آلات هم مشخص خواهد شد. همچنین معاون امور معادن وزارت صنایع از پیگیری حضور نماینده‌ای از خانه معدن در شورای معادن وزارتخانه خبر داد و گفت: موضوع با وزیر مطرح و اقدامات مقدماتی انجام شده است و در صورتیکه مسائل حقوقی حل شود این وعده عملی خواهد شد. گفتنی است شورای معدن در وزارت صنایع و معادن وظیفه بررسی مسائل فی‌مابین بهره‌برداران معدنی و مشکلات آنها با سایر بخشها من‌جمله سازمانهای استانی و ادارات دولتی و در کل حمایت از حقوق بهره‌برداران را بر عهده دارد. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,374,525
تعداد بازدید امروز : 24,688
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 170,492
تعداد بازدید این ماه : 570,328
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.