• ابراز تمایل اردن به گسترش همکاری های اقتصادی با ایران

   ابراز تمایل اردن به گسترش همکاری های اقتصادی با ایران

   ابراز تمایل اردن به گسترش همکاری های اقتصادی با ایران

   هفتمین نشست کمیسیون مشترک ایران و اردن به منظور توسعه همکاری های اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی آغاز به کار کرد.
   اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن در این نشست که در امان برگزار شد حجم مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن در سال گذشته را حدود 20میلیون دلار اعلام کرد. وی افزود: در پنج سال گذشته میانگین مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن 16میلیون دلار بوده است. وی گفت: اجلاس های کمیسیون مشترک که تاکنون برگزار شده نقش مفید و موثری در تقویت همکاریهای دو کشور با توجه به موافقت نامه های امضا شده در زمینه های حمل و نقل جاده ای، هوایی، دریایی توسعه صادرات و همکاری های گمرگی داشته است.
   در این نشست صلاح الدین البشیر وزیر صنایع اردن تمایل کشورش به گسترش روابط و همکاری با جمهوری اسلامی را اعلام کرد.
   وی افزود: ایران و اردن می تواند در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی بازرگانی و صنعتی همکاری های خود را گسترش دهند.
   البشیر گفت: ایران توانمندی های صنعتی و اقتصادی خوبی دارد و من در سفر سال گذشته در دیدار با مدیران صنایع ایران با آنان آشنا شدم.
   این گزارش حاکی است: نمایشگاه اختصاصی محصولات و توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران عصر دوشنبه با حضور «اسحاق جهانگیری» وزیر صنایع و معادن کشورمان و همتای اردنی وی در امان گشایش یافت.
   در این نمایشگاه محصولات و تولیدات واحدهای صنعتی ایرانی به مدت یک هفته در معرض دید و عرضه به علاقه مندان گذاشته می شود.

   هفتمین نشست کمیسیون مشترک ایران و اردن به منظور توسعه همکاری های اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی آغاز به کار کرد. اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن در این نشست که در امان برگزار شد حجم مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن در سال گذشته را حدود 20میلیون دلار اعلام کرد. وی افزود: در پنج سال گذشته میانگین مبادلات بازرگانی بین ایران و اردن 16میلیون دلار بوده است. وی گفت: اجلاس های کمیسیون مشترک که تاکنون برگزار شده نقش مفید و موثری در تقویت همکاریهای دو کشور با توجه به موافقت نامه های امضا شده در زمینه های حمل و نقل جاده ای، هوایی، دریایی توسعه صادرات و همکاری های گمرگی داشته است. در این نشست صلاح الدین البشیر وزیر صنایع اردن تمایل کشورش به گسترش روابط و همکاری با جمهوری اسلامی را اعلام کرد. وی افزود: ایران و اردن می تواند در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی بازرگانی و صنعتی همکاری های خود را گسترش دهند. البشیر گفت: ایران توانمندی های صنعتی و اقتصادی خوبی دارد و من در سفر سال گذشته در دیدار با مدیران صنایع ایران با آنان آشنا شدم. این گزارش حاکی است: نمایشگاه اختصاصی محصولات و توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران عصر دوشنبه با حضور «اسحاق جهانگیری» وزیر صنایع و معادن کشورمان و همتای اردنی وی در امان گشایش یافت. در این نمایشگاه محصولات و تولیدات واحدهای صنعتی ایرانی به مدت یک هفته در معرض دید و عرضه به علاقه مندان گذاشته می شود.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,376,550
تعداد بازدید امروز : 26,713
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 172,517
تعداد بازدید این ماه : 572,353
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 16:11

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.