• طرح های پژوهشی صنعتی را اعلام کنید

   طرح های پژوهشی صنعتی را اعلام کنید

   طرح های پژوهشی صنعتی را اعلام کنید

   رییس گروه برنامه‌ریزی و تحقیقات صنعتی وزارت صنایع و معادن از تمامی واحدهای صنعتی پرداخت کننده ”دو در هزار فروش” خواست که پروژه‌های پژوهشی مورد نیاز خود را به این وزارتخانه اعلام کنند.
   به گزارش ایسنا، مهندس نادره کردبچه که در آستانه برپایی چهارمین همایش “مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن (r&d)“ سخن میگفت، بااعلام این خبر افزود: حمایتهای مالی دولت از واحدهای تحقیق و توسعه تاکنون به صورت اعطای تسهیلات بند الف ماده 102 قانون برنامه سوم انجام شده است.
   وی با اشاره به اینکه بر اساس این ماده، اگر دستگاههای اجرایی 40 درصد هزینه‌های تحقیقاتی را پرداخت کنند، وزارت صنایع و معادن 60 درصد دیگر آن را پرداخت خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: دبیرخانه طرح 102 در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از داوری طرحها، آن را برای تایید به سازمان مدیریت و برنامهریزی ارجاع داده و پس از بررسی از سوی این سازمان، طرح مذکور به وزارت صنایع و معادن بازگشت داده می‌شود.
   کردبچه گفت: در سال گذشته 30 پروژه پس از طی این مراحل از سوی وزارت صنایع برای اعطای 60 درصدی مورد اشاره به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارجاع شده است.
   مهندس کردبچه با ابراز خرسندی از برپایی این همایش، این اقدام را راهکاری مناسب به منظور تبیین جایگاه این مراکز در واحدهای صنعتی و نقش آن در ایجاد رقابت میان تولیدکنندگان به منظور ارایه محصول با کیفیت بهتر در بازارهای داخلی و خارجی عنوان کرد.
   گفتنی است، چهارمین همایش “مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن (r&d)“ از سوی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن و با همکاری وزارتخانه‌های صنایع و معادن و علوم، تحقیقات و فناوری، پاییز امسال در تهران برگزار می‌شود.

   رییس گروه برنامه‌ریزی و تحقیقات صنعتی وزارت صنایع و معادن از تمامی واحدهای صنعتی پرداخت کننده ”دو در هزار فروش” خواست که پروژه‌های پژوهشی مورد نیاز خود را به این وزارتخانه اعلام کنند. به گزارش ایسنا، مهندس نادره کردبچه که در آستانه برپایی چهارمین همایش “مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن (r&d)“ سخن میگفت، بااعلام این خبر افزود: حمایتهای مالی دولت از واحدهای تحقیق و توسعه تاکنون به صورت اعطای تسهیلات بند الف ماده 102 قانون برنامه سوم انجام شده است. وی با اشاره به اینکه بر اساس این ماده، اگر دستگاههای اجرایی 40 درصد هزینه‌های تحقیقاتی را پرداخت کنند، وزارت صنایع و معادن 60 درصد دیگر آن را پرداخت خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: دبیرخانه طرح 102 در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از داوری طرحها، آن را برای تایید به سازمان مدیریت و برنامهریزی ارجاع داده و پس از بررسی از سوی این سازمان، طرح مذکور به وزارت صنایع و معادن بازگشت داده می‌شود. کردبچه گفت: در سال گذشته 30 پروژه پس از طی این مراحل از سوی وزارت صنایع برای اعطای 60 درصدی مورد اشاره به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارجاع شده است. مهندس کردبچه با ابراز خرسندی از برپایی این همایش، این اقدام را راهکاری مناسب به منظور تبیین جایگاه این مراکز در واحدهای صنعتی و نقش آن در ایجاد رقابت میان تولیدکنندگان به منظور ارایه محصول با کیفیت بهتر در بازارهای داخلی و خارجی عنوان کرد. گفتنی است، چهارمین همایش “مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن (r&d)“ از سوی جامعه مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن و با همکاری وزارتخانه‌های صنایع و معادن و علوم، تحقیقات و فناوری، پاییز امسال در تهران برگزار می‌شود.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,376,376
تعداد بازدید امروز : 26,539
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 172,343
تعداد بازدید این ماه : 572,179
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 16:11

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.