• 57 ملیون دلار مبادله تجاری با اسلوونی

   57 ملیون دلار مبادله تجاری با اسلوونی

   57 ملیون دلار مبادله تجاری با اسلوونی

   سال گذشته حجم مبادلات میان کشورهای اسلوونی و ایران حدود 57 میلیون دلار بوده است.
   میلیان مایهن - سفیر اسلوونی در ایران - هنگام دیدار از شرکتهای تابع گروه صنعتی “سدید“ با اعلام این مطلب، افزود: دستیابی به رقم 57 میلیون دلار در طول سال گذشته در شرایطی است که جمعیت اسلوونی از دو میلیون نفر تجاوز نمی‌کند.
   وی با اشاره به امکانات صنعتی وسیعی که در ایران وجود دارد، گفت: گروه صنعتی “سدید“ از امکانات تولیدی و صنعتی قابل توجهی برخوردار است و یکی از وظایف ما، بررسی زمینههای بالقوه همکاریهای فنی و اقتصادی است. با توجه به همکاری سیاسی مطلوبی که در حال حاضر میان دو کشور وجود دارد، همکاریهای تجاری نیز حائز اهیمت است و این دیدار نیز به منظور تحقق این اهداف است.
   سفیر اسلوونی ضمن بیان استعدادهای دو کشور در همکاریهای صنعتی، گفت: مبادلات تجاری تفاهم بیشتری را برای گسترش روابط طرفین فراهم میکند و ما به دنبال یافتن زمینه‌هایی هستیم که بتوانیم چارچوب همکاریهای آتی میان ایران و اسلوونی را تعیین کند.
   بر اساس این گزارش، سفیر اسلوونی راههای رقابت پذیر بودن صنایع سنگین را در نفوذ در بازار، تثبیت حضور و پایداری در بازار دانست و گفت: توجه به بالا بردن کیفیت کالا، از عوامل مهم ماندگاری در صحنه رقابت صنعتی جهان است و شرکت هایی که در جهت بهبود کیفیت حرکت می‌کنند، هیچ نگرانی از حضور و رقابت با رقبا به خود راه نمی‌دهند.

   سال گذشته حجم مبادلات میان کشورهای اسلوونی و ایران حدود 57 میلیون دلار بوده است. میلیان مایهن - سفیر اسلوونی در ایران - هنگام دیدار از شرکتهای تابع گروه صنعتی “سدید“ با اعلام این مطلب، افزود: دستیابی به رقم 57 میلیون دلار در طول سال گذشته در شرایطی است که جمعیت اسلوونی از دو میلیون نفر تجاوز نمی‌کند. وی با اشاره به امکانات صنعتی وسیعی که در ایران وجود دارد، گفت: گروه صنعتی “سدید“ از امکانات تولیدی و صنعتی قابل توجهی برخوردار است و یکی از وظایف ما، بررسی زمینههای بالقوه همکاریهای فنی و اقتصادی است. با توجه به همکاری سیاسی مطلوبی که در حال حاضر میان دو کشور وجود دارد، همکاریهای تجاری نیز حائز اهیمت است و این دیدار نیز به منظور تحقق این اهداف است. سفیر اسلوونی ضمن بیان استعدادهای دو کشور در همکاریهای صنعتی، گفت: مبادلات تجاری تفاهم بیشتری را برای گسترش روابط طرفین فراهم میکند و ما به دنبال یافتن زمینه‌هایی هستیم که بتوانیم چارچوب همکاریهای آتی میان ایران و اسلوونی را تعیین کند. بر اساس این گزارش، سفیر اسلوونی راههای رقابت پذیر بودن صنایع سنگین را در نفوذ در بازار، تثبیت حضور و پایداری در بازار دانست و گفت: توجه به بالا بردن کیفیت کالا، از عوامل مهم ماندگاری در صحنه رقابت صنعتی جهان است و شرکت هایی که در جهت بهبود کیفیت حرکت می‌کنند، هیچ نگرانی از حضور و رقابت با رقبا به خود راه نمی‌دهند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,425,989
تعداد بازدید امروز : 3,197
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 221,956
تعداد بازدید این ماه : 621,792
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.