• فولاد مبارکه رکورد تولید خود را شکست

   فولاد مبارکه رکورد تولید خود را شکست

   فولاد مبارکه رکورد تولید خود را شکست

   تولید 307هزارو731 تن فولاد مذاب و 300هزارو740تن شمش فولادی طی ماه گذشته نه تنها ثبت یک رکورد جدید در تولید است ، بلکه نشان دهنده یک کار گروهی منسجم در استفاده درست و بهینه از تجهیزات و بهره وری از امکانات تولید می باشد.
   مهندس محمود اسلامیان مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان مطلب فوق گفت: در راستای اجرای طرح های توسعه در فولادمبارکه اصفهان، جهت رسیدن به مرز2/4میلیون تن تولید فولاد، اواخر سال گذشته مرحله اول توسعه در ناحیه فولادسازی آغاز شد و پس از انجام اصلاحات لازم بر روی کوره های شماره1و 2، کوره شماره یک در اردیبهشت ماه وارد مدار تولید قرارگرفت که همین مسئله باعث افزایش تولید و ثبت رکورد جدید در ناحیه فولادسازی گردید.
   وی به توان بالای متخصصان داخلی اشاره کرد و گفت: فولاد مبارکه اصفهان همواره تلاش کرده است با استفاده از متخصصان و کارشناسان و پیمانکاران توانمند داخلی، اجرای طرح های توسعه خود را دنبال کند که در این رابطه استفاده از موقعیت ها و زمان های مناسب برای اجرای طرح های توسعه نه تنها مشکلی در خصوص عرضه محصولات به بازار بوجود نیاورده است بلکه افزایش تولید نیز داشته است.

   تولید 307هزارو731 تن فولاد مذاب و 300هزارو740تن شمش فولادی طی ماه گذشته نه تنها ثبت یک رکورد جدید در تولید است ، بلکه نشان دهنده یک کار گروهی منسجم در استفاده درست و بهینه از تجهیزات و بهره وری از امکانات تولید می باشد. مهندس محمود اسلامیان مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان مطلب فوق گفت: در راستای اجرای طرح های توسعه در فولادمبارکه اصفهان، جهت رسیدن به مرز2/4میلیون تن تولید فولاد، اواخر سال گذشته مرحله اول توسعه در ناحیه فولادسازی آغاز شد و پس از انجام اصلاحات لازم بر روی کوره های شماره1و 2، کوره شماره یک در اردیبهشت ماه وارد مدار تولید قرارگرفت که همین مسئله باعث افزایش تولید و ثبت رکورد جدید در ناحیه فولادسازی گردید. وی به توان بالای متخصصان داخلی اشاره کرد و گفت: فولاد مبارکه اصفهان همواره تلاش کرده است با استفاده از متخصصان و کارشناسان و پیمانکاران توانمند داخلی، اجرای طرح های توسعه خود را دنبال کند که در این رابطه استفاده از موقعیت ها و زمان های مناسب برای اجرای طرح های توسعه نه تنها مشکلی در خصوص عرضه محصولات به بازار بوجود نیاورده است بلکه افزایش تولید نیز داشته است.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,426,478
تعداد بازدید امروز : 3,686
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 222,445
تعداد بازدید این ماه : 622,281
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.