• طرحهای توسعه کارآفرینی حمایت می‌شوند

   طرحهای توسعه کارآفرینی حمایت می‌شوند

   طرحهای توسعه کارآفرینی حمایت می‌شوند

   رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اعلام کرد: این سازمان از طرح های توسعه کارآفرینی در کشور که منجر به خلق ارزش افزوده جدید شود، حمایت می کند.
   «رضا ویسه » در گردهمایی یک روزه توسعه کارآفرینی درتهران گفت : حمایت سازمان گسترش به صورت حمایت مالی ، مشارکت در طرح و درصورت لزوم کمک برای مشارکت سرمایه گذار خارجی در اجرای طرح های توسعه کارآفرینی است .وی تصریح کرد: حتی اگر یک طرح کارآفرینی در حد ایده یا طراحی در بخش های تولید و خدمات باشد، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از آن حمایت و درحد امکانات به آن کمک می کند. وی بر لزوم توسعه فرهنگ کارآفرینی در کشور تاکید کرد و اظهار داشت :برای توسعه صنعت و اقتصاد در کشور باید فضای رقابتی رشد کند و در این میان به اهمیت جایگاه کارآفرینان به طور جدی توجه شود.
   ویسه با بیان اینکه خطرپذیری (ریسک ) در فرایند تصمیم گیری کارآفرینان قرار دارد، گفت : ایران در مسیر توسعه در ابتدای راه است و باید با حمایت از فعالیت کارآفرینان ، خطرپذیری (ریسک ) آنان را کاهش داد.
   وی افزود: حمایت از کارآفرینان نباید فقط حمایت های مالی باشد، بلکه باید زمینه ایجاد و توسعه فرهنگ آفرینی ، زمینه سازی برای رشد آنها وحمایت های مادی و معنوی مناسب با جایگاه آنها در کشور فراهم باشد.
   وی گفت : هر دستگاه یا ارگان دولتی و خصوصی می توانند برای خود یک مرکز توسعه کارآفرینی ایجاد کنند.

   رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اعلام کرد: این سازمان از طرح های توسعه کارآفرینی در کشور که منجر به خلق ارزش افزوده جدید شود، حمایت می کند. «رضا ویسه » در گردهمایی یک روزه توسعه کارآفرینی درتهران گفت : حمایت سازمان گسترش به صورت حمایت مالی ، مشارکت در طرح و درصورت لزوم کمک برای مشارکت سرمایه گذار خارجی در اجرای طرح های توسعه کارآفرینی است .وی تصریح کرد: حتی اگر یک طرح کارآفرینی در حد ایده یا طراحی در بخش های تولید و خدمات باشد، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از آن حمایت و درحد امکانات به آن کمک می کند. وی بر لزوم توسعه فرهنگ کارآفرینی در کشور تاکید کرد و اظهار داشت :برای توسعه صنعت و اقتصاد در کشور باید فضای رقابتی رشد کند و در این میان به اهمیت جایگاه کارآفرینان به طور جدی توجه شود. ویسه با بیان اینکه خطرپذیری (ریسک ) در فرایند تصمیم گیری کارآفرینان قرار دارد، گفت : ایران در مسیر توسعه در ابتدای راه است و باید با حمایت از فعالیت کارآفرینان ، خطرپذیری (ریسک ) آنان را کاهش داد. وی افزود: حمایت از کارآفرینان نباید فقط حمایت های مالی باشد، بلکه باید زمینه ایجاد و توسعه فرهنگ آفرینی ، زمینه سازی برای رشد آنها وحمایت های مادی و معنوی مناسب با جایگاه آنها در کشور فراهم باشد. وی گفت : هر دستگاه یا ارگان دولتی و خصوصی می توانند برای خود یک مرکز توسعه کارآفرینی ایجاد کنند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,375,478
تعداد بازدید امروز : 25,641
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 171,445
تعداد بازدید این ماه : 571,281
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:58

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.