• معادن ایلام، نظر سرمایه‌گذاران آسیای شرقی را جذب کرد

   معادن ایلام، نظر سرمایه‌گذاران آسیای شرقی را جذب کرد

   معادن ایلام، نظر سرمایه‌گذاران آسیای شرقی را جذب کرد

   یک هیات از نمایندگان دو شرکت اقتصادی از کشورهای جنوب شرقی آسیا روز دوشنبه وارد ایلام شد. این هیات متشکل از چند نفر از مسوولان و نمایندگان دو شرکت مولیا و ناستی از کشورهای چین، تایلند واندونزی هستند.
   سیف‌الله مرادی معاون اداری مالی و پشتیبانی استانداری ایلام افزود: این افراد به دعوت مسوولان استان و به منظور بررسی راههای همکاری اقتصادی و سرمایه‌گذاری این شرکتها در ایلام به استان آمده‌اند.
   وی تاکید کرد: استان ایلام به دلیل کمبود سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاران خارجی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی استقبال می‌کند. همچنین با نشستی که با حضور مسوولان استان و این مهمانان روز دوشنبه در محل استانداری ایلام برگزار شد، مزیتهای نسبی ایلام در زمینه آب و خاک، نفت و گاز پتروشیمی، کانیهای غیرفلزی، و همجواری با کشور عراق معرفی شد.
   این شرکتها بعد از بررسی مزیتها و شرایط استان زمینه‌های مورد علاقه خود را برای سرمایه‌گذاری مشترک بیان می‌کنند.

   مرجع: سایت معادن ایران

   یک هیات از نمایندگان دو شرکت اقتصادی از کشورهای جنوب شرقی آسیا روز دوشنبه وارد ایلام شد. این هیات متشکل از چند نفر از مسوولان و نمایندگان دو شرکت مولیا و ناستی از کشورهای چین، تایلند واندونزی هستند. سیف‌الله مرادی معاون اداری مالی و پشتیبانی استانداری ایلام افزود: این افراد به دعوت مسوولان استان و به منظور بررسی راههای همکاری اقتصادی و سرمایه‌گذاری این شرکتها در ایلام به استان آمده‌اند. وی تاکید کرد: استان ایلام به دلیل کمبود سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاران خارجی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی استقبال می‌کند. همچنین با نشستی که با حضور مسوولان استان و این مهمانان روز دوشنبه در محل استانداری ایلام برگزار شد، مزیتهای نسبی ایلام در زمینه آب و خاک، نفت و گاز پتروشیمی، کانیهای غیرفلزی، و همجواری با کشور عراق معرفی شد. این شرکتها بعد از بررسی مزیتها و شرایط استان زمینه‌های مورد علاقه خود را برای سرمایه‌گذاری مشترک بیان می‌کنند. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,375,268
تعداد بازدید امروز : 25,431
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 171,235
تعداد بازدید این ماه : 571,071
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.