• صندوق بیمه فعالیتهای معدنی با هدف خصوصی سازی و تامین منابع مالی فعالیت خود را آغاز کرد

   صندوق بیمه فعالیتهای معدنی با هدف خصوصی سازی و تامین منابع مالی فعالیت خود را آغاز کرد

   صندوق بیمه فعالیتهای معدنی با هدف خصوصی سازی و تامین منابع مالی فعالیت خود را آغاز کرد

   مهمترین سیاستهای بخش معدن در جهت خصوصی سازی تامین منابع مالی و بالا بردن توان تخصصی با هدف توسعه پایدار در این بخش است.
   میرزائیان معاون فنی صندوق بیمه حمایت از فعالیتهای معدنی ضمن اعلام تاسیس صندوق حمایت از فعالیتهای معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن به منظور ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری از لحاظ مالی و تخصصی اظهار داشت: این اقدامات بر اساس تفکر دولت و قانونگذاری در راستای سیاستهای خصوصی سازی و طبق ماده 31 معادن انجام شده است.
   وی با اعلام تاسیس صندوق بیمه فعالیتهای معدنی از سرمایه 100 میلیارد ریالی این صندوق خبر داد و افزود: مقرر شده است در صورت نیاز همه ساله سهم دولت برای این صندوق در قانون برنامه و بودجه پیش بینی شود و بر این اساس نیازهای مالی بخش خصوصی تامین خواهد شد.
   وی از مهمترین اولویتهای بهره‌برداری از این صندوق را کلیه خطرات و زیانهای غیر اداری که شرکتهای بیمه آنرا متقبل نمی‌شوند اعم از کشف، تغییر رنگ و کیفیت ماده معدنی و افت قیمت در بازارهای جهانی عنوان کرد و گفت: همچنین دولت در صورت تقاضای وام سرمایه‌گذار از بانکها با دریافت پروانه عملیات معدنی بعنوان وثیقه مشکلات آنان را به شکل غیر مستقیم حل می‌کند.

   مرجع: سایت معادن ایران

   مهمترین سیاستهای بخش معدن در جهت خصوصی سازی تامین منابع مالی و بالا بردن توان تخصصی با هدف توسعه پایدار در این بخش است. میرزائیان معاون فنی صندوق بیمه حمایت از فعالیتهای معدنی ضمن اعلام تاسیس صندوق حمایت از فعالیتهای معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن به منظور ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری از لحاظ مالی و تخصصی اظهار داشت: این اقدامات بر اساس تفکر دولت و قانونگذاری در راستای سیاستهای خصوصی سازی و طبق ماده 31 معادن انجام شده است. وی با اعلام تاسیس صندوق بیمه فعالیتهای معدنی از سرمایه 100 میلیارد ریالی این صندوق خبر داد و افزود: مقرر شده است در صورت نیاز همه ساله سهم دولت برای این صندوق در قانون برنامه و بودجه پیش بینی شود و بر این اساس نیازهای مالی بخش خصوصی تامین خواهد شد. وی از مهمترین اولویتهای بهره‌برداری از این صندوق را کلیه خطرات و زیانهای غیر اداری که شرکتهای بیمه آنرا متقبل نمی‌شوند اعم از کشف، تغییر رنگ و کیفیت ماده معدنی و افت قیمت در بازارهای جهانی عنوان کرد و گفت: همچنین دولت در صورت تقاضای وام سرمایه‌گذار از بانکها با دریافت پروانه عملیات معدنی بعنوان وثیقه مشکلات آنان را به شکل غیر مستقیم حل می‌کند. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,376,408
تعداد بازدید امروز : 26,571
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 172,375
تعداد بازدید این ماه : 572,211
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 16:11

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.