• آمادگی شر?ت ملی مس برای انتقال تکنولوژی لیچینگ مس اکسیده به بخش خصوصی

   آمادگی شر?ت ملی مس برای انتقال تکنولوژی لیچینگ مس اکسیده به بخش خصوصی

   آمادگی شر?ت ملی مس برای انتقال تکنولوژی لیچینگ مس اکسیده به بخش خصوصی

   مهندس موذن‌زاده در گردهمایی روسای سازمانهای صنایع و معادن استانها در مورد ارتباط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با سازمانهای صنایع و معادن استانها توضیحاتی ارائه کرد.
   وی گفت: در دنیا بیش از 80 درصد هزیه اکتشافی برای سه ماده معدنی مس طلا و نیکل استفاده می‌شود.
   شرکت مس آمادگی انتقال تکنولوژی لیچینگ مس اکسیده بخش خصوصی را دارد؛ لذا سازمانهای صنایع و معادن در صورت تمایل بخشهای کوچک مس، آنها را به سازمان معرفی نمایند.
   موذن زاده افزود: در مورد مس سولفوره نیز که با واحدهای کوچک فلوتاسیون انجام می‌شود، سازمان در این مورد نیز آماده همکاری با بخش خصوصی می‌باشد.
   در مورد معادن بزرگ مس نیز شرکت مس آماده همه گونه همکاری فنی و اقتصادی در این زمینه است. وی خاطر نشان کرد: توسعه آلومینیوم نیز در برنامه سازمان توسعه قرار دارد. گرچه معادن مناسب بوکسیت در ایران نداریم، اما در صورتیکه معادن کوچک بوکسیت در استانها وجود داشته باشد شرکت آلومینیوم آماده خرید مواد معدنی آنها می باشد.

   مرجع: سایت معادن ایران

   مهندس موذن‌زاده در گردهمایی روسای سازمانهای صنایع و معادن استانها در مورد ارتباط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با سازمانهای صنایع و معادن استانها توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت: در دنیا بیش از 80 درصد هزیه اکتشافی برای سه ماده معدنی مس طلا و نیکل استفاده می‌شود. شرکت مس آمادگی انتقال تکنولوژی لیچینگ مس اکسیده بخش خصوصی را دارد؛ لذا سازمانهای صنایع و معادن در صورت تمایل بخشهای کوچک مس، آنها را به سازمان معرفی نمایند. موذن زاده افزود: در مورد مس سولفوره نیز که با واحدهای کوچک فلوتاسیون انجام می‌شود، سازمان در این مورد نیز آماده همکاری با بخش خصوصی می‌باشد. در مورد معادن بزرگ مس نیز شرکت مس آماده همه گونه همکاری فنی و اقتصادی در این زمینه است. وی خاطر نشان کرد: توسعه آلومینیوم نیز در برنامه سازمان توسعه قرار دارد. گرچه معادن مناسب بوکسیت در ایران نداریم، اما در صورتیکه معادن کوچک بوکسیت در استانها وجود داشته باشد شرکت آلومینیوم آماده خرید مواد معدنی آنها می باشد. مرجع: سایت معادن ایران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,375,525
تعداد بازدید امروز : 25,688
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 171,492
تعداد بازدید این ماه : 571,328
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:58

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.