• سایپا 141 تیر ماه وارد بازار می‌شود

   سایپا 141 تیر ماه وارد بازار می‌شود

   سایپا 141 تیر ماه وارد بازار می‌شود

   مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا اعلام کرد: نخستین سری خودروهای سایپا 111 از تیر ماه امسال با بهای 76 تا 77 میلیون ریال در بازار عرضه میشود.
   «احمد قلعه بانی» روز یکشنبه در گفتو گو با ایرنا افزود: تعهد 10 تا 15 هزار دستگاه از این خودرو در سال جاری تولید و به صورت نقدی به فروش میرسد امکان پیش فروش برای خودروی مذکور در زمان حاضر وجود ندارد.
   وی با بیان اینکه مردم میتوانند برای خرید این خودرو به نمایندگیهای سایپا در کشور مراجعه کنند، گفت: تغییر اتاق عقب، انژکتوری بودن، تغییر در چرخهای عقب، متحرک بودن صندلی عقب، و افزایش گنجایش صندوق عقب از دلایل تفاوت قیمت سایپا 111 با پرایدهای فعلی است.
   وی افزود: این شرکت از امسال بهای هر دستگاه خودرو پراید را حدود 5/3 میلیون ریال کاهش داده، اما معادل همین مبلغ تحت عنوان عوارض و مالیات از مشتری اخذ و به حساب دولت واریز میشود.
   به گفته وی ، هدف سایپا افزایش تولید و عرضه برای کاهش قیمت خودرو یا تثبیت قیمت آن است.
   وی افزود: پایین بودن شمارگان تولید خودرو در کشور، نوسان قیمت برخی قطعات نیمه ساخته، تغییر مکرر مقررات و قوانین، اخذ عوارض، حمایت نشدن تولید از سوی نظام بانکی و قطع بدون برنامه برق موجب شده تا قیمت خودرو در ایران در مقایسه با رقبا بالاتر باشد.

   مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا اعلام کرد: نخستین سری خودروهای سایپا 111 از تیر ماه امسال با بهای 76 تا 77 میلیون ریال در بازار عرضه میشود. «احمد قلعه بانی» روز یکشنبه در گفتو گو با ایرنا افزود: تعهد 10 تا 15 هزار دستگاه از این خودرو در سال جاری تولید و به صورت نقدی به فروش میرسد امکان پیش فروش برای خودروی مذکور در زمان حاضر وجود ندارد. وی با بیان اینکه مردم میتوانند برای خرید این خودرو به نمایندگیهای سایپا در کشور مراجعه کنند، گفت: تغییر اتاق عقب، انژکتوری بودن، تغییر در چرخهای عقب، متحرک بودن صندلی عقب، و افزایش گنجایش صندوق عقب از دلایل تفاوت قیمت سایپا 111 با پرایدهای فعلی است. وی افزود: این شرکت از امسال بهای هر دستگاه خودرو پراید را حدود 5/3 میلیون ریال کاهش داده، اما معادل همین مبلغ تحت عنوان عوارض و مالیات از مشتری اخذ و به حساب دولت واریز میشود. به گفته وی ، هدف سایپا افزایش تولید و عرضه برای کاهش قیمت خودرو یا تثبیت قیمت آن است. وی افزود: پایین بودن شمارگان تولید خودرو در کشور، نوسان قیمت برخی قطعات نیمه ساخته، تغییر مکرر مقررات و قوانین، اخذ عوارض، حمایت نشدن تولید از سوی نظام بانکی و قطع بدون برنامه برق موجب شده تا قیمت خودرو در ایران در مقایسه با رقبا بالاتر باشد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,426,316
تعداد بازدید امروز : 3,524
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 222,283
تعداد بازدید این ماه : 622,119
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.