• کارخانه اوژن خودرو صنعت افتتاح شد

   کارخانه اوژن خودرو صنعت افتتاح شد

   کارخانه اوژن خودرو صنعت افتتاح شد

   با هدف اشتغال‌زایی در مناطق محروم، اوژن خودرو صنعت در نورآباد لرستان افتتاح شد؛ 72 نوع لوازم و قطعات پیکان و پراید در فاز اول این کارخانه تولید می‌شود.
   کارخانه اوژن خودرو صنعت، تولید کننده لوازم و قطعات خودروهای سواری تحت پوشش خانه صنعت کاران ایران روز گذشته با حضور جمعی از مقامات محلی در شهرک صنعتی نورآباد لرستان افتتاح شد.
   احداث این کارخانه از سال 1379 شروع شده و با صرف هزینه‌ای بالغ بر 25 میلیارد ریال با مشارکت بانک ملی با هدف اشتغال‌زایی در نقاط محروم کشور و حمایت از کارآفرینان به مرحله تولید رسیده است.
   حجت‌الاسلام علی آل کاظمی، موسس خانه صنعت‌کاران ایران و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح این شرکت با اشاره به شرایط دشوار تاسیس چنین کارخانه‌ای در منطقه محروم نورآباد از توابع شهرستان دلفان افزود: حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی موجب بهبود روند تولید و رفع مشکلات اجتماعی ناشی از بیکاری جوانان مناطق محروم می‌شود.
   وی با بیان اینکه شرکتهای دولتی اکثرا زیانده هستند و اصولا دولت کارخانه‌دار خوبی نیست، خاطرنشان کرد: کمتر موسسه دولتی سودآوری و توجیه اقتصادی دارد. برنامه خصوصی‌سازی نیز تاکنون به صورت اصولی انجام نشده است و گاهی اوقات موجب ضررهای بیشتری شده است.
   موسس خانه صنعتکاران ایران در ادامه افزود: اقتصاد ناسالم دولتی شرایط رانتخواری را برای سودجویان فراهم کرده است؛ بنابراین حضور بخشهای قوی خصوصی در عرصه کار و تولید کشور و تسریع و تسهیل خدمات حمایتی از آنان، موجب زمینه‌های رشد و پیشرفت و حل شدن بسیاری از معضلات و مشکلات صنعت کشور خواهد شد.

   با هدف اشتغال‌زایی در مناطق محروم، اوژن خودرو صنعت در نورآباد لرستان افتتاح شد؛ 72 نوع لوازم و قطعات پیکان و پراید در فاز اول این کارخانه تولید می‌شود. کارخانه اوژن خودرو صنعت، تولید کننده لوازم و قطعات خودروهای سواری تحت پوشش خانه صنعت کاران ایران روز گذشته با حضور جمعی از مقامات محلی در شهرک صنعتی نورآباد لرستان افتتاح شد. احداث این کارخانه از سال 1379 شروع شده و با صرف هزینه‌ای بالغ بر 25 میلیارد ریال با مشارکت بانک ملی با هدف اشتغال‌زایی در نقاط محروم کشور و حمایت از کارآفرینان به مرحله تولید رسیده است. حجت‌الاسلام علی آل کاظمی، موسس خانه صنعت‌کاران ایران و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح این شرکت با اشاره به شرایط دشوار تاسیس چنین کارخانه‌ای در منطقه محروم نورآباد از توابع شهرستان دلفان افزود: حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی موجب بهبود روند تولید و رفع مشکلات اجتماعی ناشی از بیکاری جوانان مناطق محروم می‌شود. وی با بیان اینکه شرکتهای دولتی اکثرا زیانده هستند و اصولا دولت کارخانه‌دار خوبی نیست، خاطرنشان کرد: کمتر موسسه دولتی سودآوری و توجیه اقتصادی دارد. برنامه خصوصی‌سازی نیز تاکنون به صورت اصولی انجام نشده است و گاهی اوقات موجب ضررهای بیشتری شده است. موسس خانه صنعتکاران ایران در ادامه افزود: اقتصاد ناسالم دولتی شرایط رانتخواری را برای سودجویان فراهم کرده است؛ بنابراین حضور بخشهای قوی خصوصی در عرصه کار و تولید کشور و تسریع و تسهیل خدمات حمایتی از آنان، موجب زمینه‌های رشد و پیشرفت و حل شدن بسیاری از معضلات و مشکلات صنعت کشور خواهد شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,363,465
تعداد بازدید امروز : 38,317
تعداد بازدید دیروز : 40,282
تعداد بازدید هفته : 123,194
تعداد بازدید این ماه : 480,331
آخرین به روزرسانی : 1399/05/13 17:39

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.