• دکتر محمد رضا فیاض:

   مجمع مدیران توسعه منابع انسانی چکیده و عصاره مدیران خوب کشور در امور اداری است

   مجمع مدیران توسعه منابع انسانی چکیده و عصاره مدیران خوب کشور در امور اداری است

   فیاض در جمع مدیران کل امور اداری دستگاه های قوای سه گانه گفت: مجمع مدیران توسعه منابع انسانی چکیده و عصاره مدیران خوب کشور در امور اداری است

    به گزارش خبرنگار شاتا؛ « محمد رضا فیاض » در جلسه مجمع مدیران توسعه منابع انسانی که به میزبانی وزارت صنعت، معدن وتجارت برگزار شده بود در جمع مدیران کل امور اداری وزارتخانه ها ، سازمانها و دستگاه های قوای سه گانه با بیان این مطلب ، افزود : آنچه از این مجمع انتظار می رود همانا انتقال تجربیات و کار کارشناسی است بطوریکه با اتخاذ مهندسی معکوس قبل از اینکه مصوبه ای برای اجرا به دستگاههای شما برای اجرا ابلاغ شود تک تک شما مدیران بمنظور کاهش هزینه های انسانی در تهیه پیش نویس آن نظرات خود را بیاورید تا سرعت تصمیم گیری مدیران ارشد سازمان بالا رود.

   وی افزود: وزارت صنعت، معدن وتجارت حاصل گذاران بیش از 30 سال بوده و در مقاطع مختلف زمانی بارها از یکدیگر تفکیک و سپس ادغام شده است .

   به گفته فیاض؛ در جریان این ادغام ها چندین سازمان با فرهنگ، ماموریت و نیروی انسانی متفاوت قرار بود که سازماندهی مجدد شده و کار مشترکی انجام دهند لذا امور اداری بیشترین زحمت را برای بهم پیوستن، یکپارچگی نیروهای انسانی و ساماندهی آنها متحمل شده است.
   وی در ادامه با بیان اینکه ما از ادغام و تفکیک ها سود نبردیم ، تصریح کرد : آنچه در جریان این رخداد مد نظر ماست اتخاذ بهترین روش های بهینه مدیریتی است .

   فیاض گفت: این وزارتخانه در کنار مسایل و مشکلات مطروحه از سویی حدود 38 درصد تولید ناخالص ملی را رقم می زند لذا به مساعدت ،توجه و همکاری بیشتر مدیران دستگاههای دیگران نیاز مند است.

   وی در پایان از کلیه میران کل امور اداری وزارتخانه ها ، سازمانها و دستگاه های قوای سه گانه درخواست نمود تا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی انتزاع وزارتخانه ها و آنچه می بایست پس از تفکیک وزارتخانه انجام داد را درقالب کارمطالعه شده و کارشناسی به وزارت صنعت، معدن وتجارت ارایه نمایند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,358,779
تعداد بازدید امروز : 45,450
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 264,532
تعداد بازدید این ماه : 378,282
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.