• دکتر محمد رضا فیاض در نشست خبری روز ملی صنعت و معدن گفت:

   تاکید بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در روز ملی صنعت و معدن / کارنامه بخش صنعت و معدن در دولت یازدهم ارایه می شود

   تاکید بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در روز ملی صنعت و معدن / کارنامه بخش صنعت و معدن در دولت یازدهم ارایه می شود

   رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن زمینه اصلی برنامه روز ملی صنعت و معدن را اقتصاد مقاومتی با تاکید بر تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی دانست و از ارایه کارنامه بخش صنعت و معدن دولت یازدهم در آن برنامه خبر داد.

    به گزارش شاتا، محمدرضا فیاض در نشست خبری وزیر صنعت، معدن و تجارت با اصحاب رسانه، با اشاره به ثبت ۱۰ تیرماه در تقویم رسمی به عنوان روز صنعت گفت: این روز به پیشنهاد مهندس محمدرضا نعمت زاده در دولت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به روز صنعت نام نهاده شد که پس از ادغام وزارت بازرگانی و وزارت صنایع و معادن با نام روز صنعت و معدن گرامی داشته می شود.

   وی با اشاره به برگزاری بیست و یکمین سالگرد روز ملی صنعت و معدن در ۱۷ تیرماه امسال، اظهار کرد: ۹ تشکل صنعتی و معدنی کشور شامل اتاق صنایع و معادن و بازرگانی ایران، اتاق صنایع ، معادن و بازرگانی تهران، خانه صنعت و معدن ایران، خانه صنعت و معدن جوانان، خانه معدن ایران، انجمن مدیران صنایع، کنفدراسیون صنایع، سازمان نظام مهندسی معدن و اتاق اصناف ایران در برپایی این مراسم همکاری و مشارکت گسترده ای دارند.

   فیاض با اعلام خبر تقدیر از معدن کاران و صنعتگران ممتاز و برگزیده توسط رییس جمهور روحانی و وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه روز ملی صنعت و معدن افزود: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی محور اصلی برنامه خواهد بود.

   رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن از آمادگی کامل برای برگزاری برنامه های روز ملی صنعت و معدن خبر داد و گفت: از اسفندماه سال گذشته فعالیت ها به صورت جدی آغاز شد که عمده و زمینه اصلی برنامه ارایه کارنامه بخش صنعت و معدن دولت یازدهم خواهد بود.

   فیاض با تکید بر لزوم حمایت رسانه ها عنوان کرد: با حمایت رسانه ها به عنوان اهرم و بازوی حمایتی برنامه های سال ۹۶ را بهتر از سال ۹۵ به جلو خواهیم برد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,056,101
تعداد بازدید امروز : 15,619
تعداد بازدید دیروز : 59,979
تعداد بازدید هفته : 383,163
تعداد بازدید این ماه : 75,598
آخرین به روزرسانی : 1399/08/02 05:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.