• تبدیل وضع کارکنان قراردادی دارای گواهی نامه آزمون های ادواری به پیمانی

   مدیرکل منابع انسانی و رفاه وزارت صنعت، معدن وتجارت خبرداد:

   تبدیل وضع کارکنان قراردادی دارای گواهی نامه آزمون های ادواری به پیمانی

   تبدیل وضع کارکنان قراردادی دارای گواهی نامه آزمون های ادواری به پیمانی

   مدیرکل منابع انسانی و رفاه وزارت صنعت، معدن وتجارتگفت: کلیه کارکنان قراردادی این وزارتخانه که در آزمون ادواری دهه 1380 شرکت نموده و گواهینامه قبولی آزمون مربوطه را اخذ نموده اند پس از انجام مسیر اداری به پیمانی تبدیل وضع گردیدند.

   به گزارش خبرنگارشاتا ؛« ماشالله درستکار » با اعلام این خبر، افزود : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور موفق شدیم تمامی همکاران قراردادی این وزارتخانه که توانسته بودند گواهینامه آزمون ادواری از سه آزمون برگزار شده در دهه 1380 را اخذ کنند را پس از تکمیل مدارک و تامین اعتبار در سامانه کارمند ایران وارد و شناسه تبدیل به وضع آنها به پیمانی را اخذ نماییم.
   وی درادامه به تعداد این کارکنان به تفکیک استانی و ستادی اشاره کرد و افزود : با این اقدام ما در ستاد وزارتخانه تعداد 45 نفر از همکاران ستادی را که بطور عمده از نیروهای با تجربه و توانمند بوده و اکثرا دارای سوابق بالای 10 تا 15 سال سابقه دارند را به پیمانی تبدیل کنیم.
   درستکار تصریح کرد : با این اقدام مهم ضمن ایجاد ثبات شغل این همکاران زمینه های رضایت شغلی ، افزایش حقوق و مزایا ، امکان انتصاب در مشاغل سازمانی و ارتقاء شغلی این همکاران فراهم شده است.
   مدیرکل منابع انسانی و رفاه وزارت صنعت، معدن وتجارت در ادامه در پاسخ سئوالی که در این زمینه که سایر همکاران قراردادی نیز امکان تغییر وضعیت شغلی میسر خواهد شد، گفت: در حال حاضر به غیر از این موقعیت ایجاد شده تنها راه کار برای تبدیل وضعیت همکاران قراردادی ، شرکت در آزمون های استخدامی دولتی است که بطور معمول سالیانه در دو نوبت اجرا می شودو همکاران می توانند با شرکت در این آزمون ها زمینه تبدیل وضع خود را فراهم نمایند.
   درستکار درادامه  گفت: دو نوید مهم به سایر همکاران قراردادی داریم که  عبارتند از: ‌در درجه نخست آزمون های استخدامی دولت برای هر سال خدمت همکاران در حالت قراردادی دو امتیاز در نظر گرفته می شود که این امتیازات می تواند به موفقیت آنها کمک خوبی کند همچنین با توجه به تصویب و عملیاتی شدن برنامه جامع نیروی انسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت و در خواست مجوز استخدام ، ان شالله از آزمون آینده به بعد در هر دوره این وزارتخانه نیز در رشته های شغلی مختلف جذب نیرو از طریق همین آزمون ها خواهد داشت .
   وی در توضیح این مطلب ، افزود : مورد اشاره شده  نیز می تواند به تبدیل وضع همکاران در واحدهای ستادی و استانی محل خدمت همکاران کمک نمایدضمن اینکه با برنامه ریزی انجام شده در آزمون نیمه دوم سال جاری نیز تعداد 115 مجوز استخدام وزارتخانه در بخش معدن وصنایع دریایی خواهیم داشت که همکاران قراردادی رشته های مذکور امکان شرکت در آزمون و تبدیل وضع را خواهند داشت.
   خبرنگار : ایرج جوخانی

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,434,528
تعداد بازدید امروز : 7,830
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 7,830
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.