• تجلیل از ۱۰ برگزیده صنعت و معدن در بخش های مختلف+ اسامی

   در مراسم روز ملی صنعت و معدن صورت گرفت

   تجلیل از ۱۰ برگزیده صنعت و معدن در بخش های مختلف+ اسامی

   تجلیل از ۱۰ برگزیده صنعت و معدن در بخش های مختلف+ اسامی

   در مراسم روز ملی صنعت و معدن از ۱۰ برگزیده در بخش های مختلف صنعتی و معدنی با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت تجلیل به عمل آمد.

    به گزارش شاتا، تجلیل از پیشکسوتان و واحدهای برتر صنعتی، صنایع معدنی غیرفلزی و طرح های برتر از مهم ترین بخش های مراسم روز ملی صنعت و معدن بود. در این مراسم هم چنین از خوشه کسب و کار توسعه یافته برتر تجلیل شد و کارآفرینان برتر زن و جوان معرفی شدند.

   در این مراسم از علی اصغر حاجی بابا از شرکت شوفاژ کار به عنوان پیشکوت برتر صنعتی و خسروجامعی از شرکت سیمان خاش به عنوان صنایع معدنی غیرفلزی برتر تجلیل به عمل آمد.
   در بخش واحدهای صنعتی برتر نیز اکبر خانی از شرکت کنسرو گل نوش و محمدرضا ظهیر امامی از شرکت تولیدی صنعتی فراسان مورد تجلیل قرار گرفتند و کیوان گردان به نمایندگی از خوشه پوشاک روستای کردآباد در بخش خوشه کسب و کار توسعه یافته مورد تقدیر واقع شد.
   همچنین سعیده رضایی و شادی سحرخیز به ترتیب از شرکت های ایران اشبنت و پانیذ شهد بینالود نیز توانستند عنوان کارآفرین برتر زن را به دست اوردند و بابک تشکری از شرکت تالک ایرانیان به عنوان کارآفرین برتر جوان معرفی شد.
   شایان ذکر است که در بخش طرح های برتر محمدرضا دیانی از شرکت صنایع پتروشیمی پلی استایر انتخاب و حسین پایداری از مجتمع کاغذ سازی راشا کاسپین ایرانیان معرفی و تجلیل شدند.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,530,363
تعداد بازدید امروز : 43,797
تعداد بازدید دیروز : 53,160
تعداد بازدید هفته : 43,797
تعداد بازدید این ماه : 549,867
آخرین به روزرسانی : 1399/08/10 15:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.