• انجمن های ورزشی، سفیران سلامت در خانواده صنعت، معدن و تجارت هستند

   انجمن های ورزشی، سفیران سلامت در خانواده صنعت، معدن و تجارت هستند

   انجمن های ورزشی، سفیران سلامت در خانواده صنعت، معدن و تجارت هستند

   مشاور معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: انجمن های ورزشی سفیران نشاط و سلامت در خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت هستند و توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و ارتقای روحیه ورزشی کارکنان در سرلوحه برنامه های این معاونت قرار دارد.

   به گزارش شاتا، ناهید شاهوردی با تاکید بر مسوولیت خطیر انجمن های ورزشی در وزارتخانه گفت: از ابتدای انتصاب معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و امور استانها، یکی از اولویت ها و برنامه های مهم وی، توجه به امر ورزش بوده است.
   وی توجه به سرمایه های انسانی را یکی از ارکان مهم پیشبرد اهداف در هر سازمانی عنوان کرد و گفت: باید به ساز و کار نگهداری سرمایه های انسانی دقت کنیم که بخشی از آن، توجه به سلامت جسم و روح کارکنان است و این امر می تواند از طریق اشاعه ورزش در میان همکاران تحقق یابد.
   شاهوردی  با بیان اینکه به موازات سایر وظایفی که مسوولین در قبال کارکنان بر عهده  دارند، توجه به اموری که موجب حفظ نشاط و سلامت آنان می شود از اهمیت ویژه برخوردار است  افزود: به همین دلیل سالن ورزش در ساختمان شهید الهی ایجاد و تجهیز شده است تا کارکنان با مدیریت زمان، دقایقی را از امکانات ورزشی استفاده کنند.
   مشاور معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: به غیر از انجمن دارت بانوان و آقایان برای سایر رشته های والیبال، شنا، تنیس روی میز و فوتسال نیز انجمن تشکیل شده است که در حال تدارک امکانات و تمهیدات لازم برای شروع فعالیت شان می باشند.
   وی با اشاره به اینکه پس از رسمیت یافتن انجمن دارت بانوان، به وسیله ی فراخوان ، از بانوان علاقمند دعوت به عمل آمد و برنامه ریزی برای فعالیت این رشته آغاز شد گفت: نتیجه  این تمرین و آموزش 1.5 ماهه ،مسابقه روز گذشته بود که در آن  8 تیم از معاونت های ستادی و سازمان های وابسته حضورداشتند و  در پایان جام و گواهینامه به برندگان اهدا شد.
   شاهوردی  در پایان خاطرنشان کرد: هدفگذاری این انجمن ابتدا رقابت بین دستگاهی  بود که پیش بینی می شود درآینده ملی شود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,435,104
تعداد بازدید امروز : 8,406
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 8,406
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.