• امیدوارم طرح حوض‌های خشک کشتی بندرعباس به کلاس جهانی مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بندرعباس:

   امیدوارم طرح حوض‌های خشک کشتی بندرعباس به کلاس جهانی مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود

   امیدوارم طرح حوض‌های خشک کشتی بندرعباس به کلاس جهانی مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اظهار امیدواری برای اینکه مجموعه طرح حوض‌های خشک تعمیر انواع کشتی بندرعباس به یک کلاس جهانی از لحاظ مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این موضوع باید تمامی دست اندرکاران طرح در کنار هم برای تحقق وعده ها تلاش کنند.

   به گزارش شاتا، مهندس محمدرضا نعمت زاده در مراسم افتتاح طرح حوض‌های خشک تعمیر انواع کشتی بندرعباس، اظهار کرد: هیچ کس نمی تواند به تنهایی منشا اثر باشد و کارها باید به صورت منسجم، گروهی و با رعایت احترام متقابل انجام شود و در برخورد با مردم و جامعه همیشه نیمه پر لیوان را ببینیم.
   وی با اشاره به پتانسیل‌های جمعیتی، سواحل دریایی و جوانان فارغ التحصیل کشور، گفت: همیشه برای من این سئوال مطرح بود که چرا سهم صنایع دریایی ما از کشورهای همسایه کمتر است که خوشبختانه با جهشی که از سال 92 و خصوصاً پس از رفع تحریم‌ها داشتیم این سهم رو به ترمیم و افزایش گذاشته است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم توجه به امر آموزش، تجربه و مجهز شدن به فناوری روز جهانی عنوان کرد: امیدواریم این مجموعه به یک کلاس جهانی از لحاظ مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود که برای رسیدن به این موضوع باید تمامی دست اندرکاران طرح در کنار هم برای تحقق وعده ها تلاش کنند.
   مهندس نعمت زاده با اشاره به ورود دکل جک آپ (Jackup rig) که گونه‌ای از سکوهای حفاری قابل حمل است به یکی از حوضچه‌های طرح، گفت: امیدواریم که با حمایت شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و شرکت ملی نفتکش ایران دیگر قرارداد تعمیر کشتی با کشورهای خارجی بسته نشود و ظرفیت‌های داخلی مورد استفاده قرار بگیرد.
    
    
    
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,707,056
تعداد بازدید امروز : 62,878
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 280,364
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 18:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.