• تجلیل از آزادگان و ایثار گران وزارت صنعت ، معدن و تجارت

   تجلیل از آزادگان و ایثار گران وزارت صنعت ، معدن و تجارت

   در سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی طی مراسمی باحضور معاون توسعه منابع و مدیریت امور استانهای وزارت صنعت ، معدن و تجارت و رئیس امور ایثارگران از آنان تجلیل شد.

   دکتر فیاض در مراسم تجلیل از آزادگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به نقش بی بدیل آزادگان و ایثارگران در تاریخ سازی نظام جمهوری اسلامی ایران  اظهار کرد: اگر روحیه تقوا و تعهد و انسجام در آزادگانی همچون مرحوم ابوترابی نبود امروز مملکت در جایگاهی که وجود دارد، قرار نداشت.

   وی در خصوص موارد حمایتی در نظر گرفته شده در قانون برنامه ششم از آزادگان و ایثارگران تصریح نمود: در گام اول اجرایی کردن این قانون حمایتی ، اقداماتی انجام شد و موارد تدوین شده دیگر در قانون برنامه ششم بزودی اجرایی خواهد شد

   در ادامه این نشست صمیمانه رییس امور ایثارگران با بیان اینکه ایثارگران و جانبازان جزو افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران هستند ، خاطر نشان کرد: در قانون برنامه ششم در بخش ایثارگران موارد خوبی در نظر گرفته شده است که در صورت اجرایی شدن بسیار موثر خواهد بود.

   چراغی با اشاره به برخی از این قوانین گفت : معافیت مالیاتی برای رزمندگانی که بالای 12 ماه در جبهه حضور داشته اند، در نظر گرفتن یک مقطع تحصیلی بالاتر برای کسانی که 6 ماه به بالا در جبهه بوده اند و حقوق و مزایای ثابت رزمندگان در صورت تنزل پست سازمانی و ... از جمله این موارد است.

   در پایان این جلسه معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها با اهداء لوح تقدیر از آزادگان و جانبازان وزارت صنعت ، معدم و تجارت تجلیل بعمل آورد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,329,443
تعداد بازدید امروز : 27,694
تعداد بازدید دیروز : 40,733
تعداد بازدید هفته : 350,442
تعداد بازدید این ماه : 1,178,486
آخرین به روزرسانی : 1399/06/28 14:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.