• ۳۰ هزار واحد صنعتی در کشور فعال می شوند

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

   ۳۰ هزار واحد صنعتی در کشور فعال می شوند

   ۳۰ هزار واحد صنعتی در کشور فعال می شوند

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲۲ هزار واحد صنعتی در حال تعطیل در کشور به چرخه تولید بازگشتند و امسال نیز ۳۰ هزار واحد صنعتی فعال می شوند.

   به گزارش شاتا؛  محمدرضا فیاض صبح شنبه در دیدار با امام جمعه قزوین ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر،   گزارشی از برنامه های شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین عملکرد این وزارتخانه در دولت قبل ارائه کرد.
   وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت:محور اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است و این مهم با جدیت دنبال خواهد شد.
   معاون  وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه از افتتاح طرحها ملی در حوزه صنعت در آینده نزدیک خبرداد و افزود: به مناسبت هفته دولت و با توجه به شروع برخی از برنامه های این حوزه برنانه های هفته دولت کمی با تاخیر شروع شد.
   فیاض بیان کرد: ۲۲ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و در حال تعطیل  در کشور به چرخه تولید بازگشتند و امسال نیز رکورد فعالسازی  ۳۰ هزار واحد صنعتی بیش بینی شده است.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: فعالسازی واحدهای صنعتی  کار ساده ای نیست ولی با کمک و همکاری همه بخشها انشا ا... این امر محقق خواهد شد.
   وی از امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قزوین درخواست کرد:با توجه به اینکه مردم اعتماد خاصی نسبت به روحانیت  در اگهی بخشی مردم در خصوص تغییر وضعیت در تولید   و خروج واحدهای ناتوان از چرخه تولید و راه اندازی واحدهای جدید کمک کنند.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اصل ۴۴ قانون اساسی مطرح کرد: در قانون اساسی و واگذاری امور دولتی به بخش خصوصی، افراد باید اهلیت داشته باشند و اهلیت در اصل ۴۴ قانون اساسی یک اصل بوده و در کار صنعت هم اهلیت بسیار مهم و تأثیرگذار است.
   فیاض ادامه داد: ما هم اصرار داریم در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی حسن و دقت باید در اهلیت وجود داشته باشد و اگر اهلیت را در تصمیم‌گیری‌ها ملاک قرار دهیم، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.
    
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,532,822
تعداد بازدید امروز : 46,256
تعداد بازدید دیروز : 53,160
تعداد بازدید هفته : 46,256
تعداد بازدید این ماه : 552,326
آخرین به روزرسانی : 1399/08/10 15:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.