• مدیر کل توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات:

   تقدیر از سازمان های برتر استانی در دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری

   تقدیر از سازمان های برتر استانی در دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری

   دردومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی ، در خصوص تشویق بنگاه ها برای استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات در کسب و کار، معرفی و تقدیر می شوند.

    به گزارش دبیرخانه جشنواره وب و کسب وکار، بر اساس مصوبه کارگروه نظارت بر ارزیابی جشنواره و بر اساس شاخص های کیفی و کمی تدوین شده در این کارگروه، در مراسم پایانی دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری که آذر ماه سال جاری با حضور مدیران عالی رتبه کشوری و به منظور معرفی بنگاههای برتر پیشرو در حوزه توسعه تعاملات الکترونیکی برگزار خواهد شد، برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی در خصوص تشویق بنگاهها برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب و کار نیز معرفی و تقدیر خواهند شد.

    فرزاد اسماعیل زاده مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات و دبیر دومین جشنواره وب و کسب و کار گفت: ابتدای مردادماه طی نامه ای به سازمان های استانی نحوه مشارکت سازمانهای استانی اطلاع رسانی شد و تا کنون بر اساس اطلاعات دریافتی سازمانهای صنعت معدن تجارت استان های خراسان جنوبی و زنجان بیشترین مشارکت را در این خصوص داشته اند.

   اسماعیل زاده افزود: در دوره نخست جشنواره، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان موفق به کسب عنوان سازمان برتر استانی شد و رئیس این سازمان لوح تقدیر مقام عالی وزارت و تندیس جشنواره را دریافت کرد.

   اسماعیل زاده تاکید نمود، سازمانهای استانی که تاکنون گزارشی از اقدامات خود به دبیرخانه جشنواره ارائه نداده اند، نسبت به ارائه گزارش تکمیلی اقدامات خود به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند. بدیهی است گزارشات و مستندات دریافتی ملاک اصلی انتخاب سازمانهای پیشروی استانی در این جشنواره است.

   شایان ذکر است در دوره نخست جشنواره، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان موفق به کسب عنوان سازمان برتر استانی شد و رئیس این سازمان لوح تقدیر مقام عالی وزارت و تندیس جشنواره را دریافت نمود.

    گفتنی است؛ ثبت نام بنگاههای متقاضی جهت حضور در جشنواره، از پایان تیر ماه سال جاری  از طریق وب سایت جشنواره به نشانی http://webfestival.mimt.gov.ir  آغاز گردیده و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

   جهت اطلاعات بیشتر، دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن 85193933-021 آماده پاسخگویی می باشد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,413,581
تعداد بازدید امروز : 45,883
تعداد بازدید دیروز : 65,176
تعداد بازدید هفته : 461,627
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/26 18:00

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.