• از سوی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت:

   رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه HSEE ابلاغ شد

   رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه HSEE ابلاغ شد

   وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه محیط زیست و انرژی (HSEE) را ابلاغ کرد.

   مقام عالی وزارت در این ابلاغ برتعهد به ایجاد همگرایی و هم افزایی عینی و عملی سیاستها و راهبردهای حوزه HSEE بخش صنعت و معدن کشور با اهداف توسعه پایدار تاکید کرده است.

   همچنین شناسایی ، آنالیز و حذف مخاطرات بالقوه و تهدید کننده محیط زیست ، سلامت و ایمنی کارکنان بخش صنعت و معدن کشور ، همسایگان و جامعه ، تعهد به کاهش سطح ریسک های شناسایی شده در ستاد و کلیه سازمانهای تابعه و وابسته به حد قابل قبول و قابل اجرا(ALARP) وآموزش ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی HSEE  در کلیه سطوح با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی شاغلین در شناسایی مخاطرات و تلاش در جهت حذف و کاهش مخاطرات از دیگر بندهای مورد تاکید شریعتمداری در ابلاغیه اخیر است.

   طبق این ابلاغ وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت ضمن تاکید بر التزام به اجرای قوانین و مقررات ملی ،‌الزامات درون دستگاهی ،‌تعهدات بین المللی ،‌استانداردها در حوزه HSEE  در تمام سطوح سازمانی و مدیریتی خواستار پایبندی به ایجاد مشوقهای حمیاتی توسط ستاد ؛‌سازمانهای تابعه و وابسته و بخش صنعت ، معدن و تجارت از فعالیتها ، خدمات ، محصولات و مسایل مربوط به HSEE  شده است.
   تعهد عینی و عملی به بهبود مستمر در کلیه سطوح ( ستاد ، سازمانها و واحدهای تابعه) سیستم مدیریت یکپارچه HSEE  ، توسعه فرهنگ مصرف انرژی و افزایش مشارکت تمامی بخشها در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و نیز استفاده  از ظرفیتهای علمی داخل و خارج از کشور در رفع چالشها و معضلات حوزه HSEE  در بخش صنعت ،‌معدن و تجارت از دیگر موارد ابلاغیه وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در زمینه مدیریت یکپارچه HSEE  اعلام شده است.

   در این ابلاغ مقام عالی وزارت ضمن اعلام تعهد خود و کارکنان وزارت متبوع خود در این زمینه ، خواستار همراهی مدیران سازمانهای تابعه و صاحبان صنایع جهت تحقق محورهای مورد اشاره شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,782,989
تعداد بازدید امروز : 21,915
تعداد بازدید دیروز : 43,879
تعداد بازدید هفته : 152,535
تعداد بازدید این ماه : 313,384
آخرین به روزرسانی : 1399/07/08 11:48

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.