• دومین طرح و کنگره سراسری نشان شایسته ملی

   زمان برگزاری: دوم آذر سال جاری

   زمان برگزاری: دوم آذر سال جاری

   محورهای اصلی برنامه معرفی و الگوسازی تجارب موفق برندهای ملی در تامین رضایت مشتری در هر حوزه تولیدی و خدماتی، تعریف و تبیین جایگاه نشان اعتماد مشتری در بین مصرف کنندگان ایرانی کالا و خدمات از طریق رسانه ها و نیز بررسی فرصت های موجود در محصولات ایرانی برای ورورد به بازارهای بین المللی میباشد.

    دومین طرح و کنگره سراسری نشان شایسته ملی
   زمان برگزاری: 1396/9/2
   مکان برگزاری: تهران - سازمان اسناد و کتابخانه ملی ریاست جمهوری
    
    
   پیرو اجرای ماده ٨ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب 1/٢/1394 مجلس شورای اسلامی در راستای ایجاد و تقویت نشان(برند)های داخلی، محصولات صنعتی و خوشه های صادراتی، پس از برگزاری باشکوه اولین آئین رسمی نشان شایسته ملی با همکاری دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های اجرایی کشور، در نظر است دومین دوره این طرح سراسری با محوریت بررسی میزان رضایتمندی و اعتماد مشتری به برندهای ملی و با همکاری و حمایت سازمان های دولتی و تشکل های علمی،  صنعتی و اقتصادی دوم آذر ماه سال جاری به عنوان بزرگترین گردهمایی صاحبان و خالقان برند کشور  در محل تالار وحدت تهران برگزار گردد .
   این طرح سراسری بر اساس بند 2 راهبردهای هشت گانه حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان ملل متحد مبنی بر حمایت از مصرف کننده در برابر تبلیغات گمراه کننده یا اطلاعات نادرست برای انتخاب آگاهانه کالا و خدمات و با نظارت دقیق بر مستندات ارائه شده از سوی برندها در حوزه مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی برگزار می گردد.
   محورهای اصلی برنامه معرفی و الگوسازی تجارب موفق برندهای ملی در تامین رضایت مشتری در هر حوزه تولیدی و خدماتی، تعریف و تبیین جایگاه نشان اعتماد مشتری در بین مصرف کنندگان ایرانی کالا و خدمات از طریق رسانه ها و نیز بررسی فرصت های موجود در محصولات ایرانی برای ورورد به بازارهای بین المللی می باشد.
   جوایز برگزیدگان و برندهای مشتری مدار پس از احراز صلاحیت لازم در مراسم اختتامیه با حضور مقامات عالیرتبه کشوری و لشگری، چهره های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد کشور و در جمع اصحاب رسانه طی تشریفاتی رسمی و در قالب جایزه نشان شایسته ملی و مدال ویژه اعتماد مشتری اعطا خواهد شد.
    
   ویدئوی نشست شورای عالی سیاستگذاری
   متقاضیان جهت حضور در فرآیندهای ارزیابی و استفاده از امکانات مراسم می بایست پس از تکمیل فرم ثبت نام در صفحه 9 بروشور نسبت به ارسال تقاضای خود به دبیرخانه اقدام نمایند.
    
   ارتباط مستقیم با دبیرخانه (موسسه مطالعات خلیج فارس):
    تلفن:     70-88520269
    فاکس:  89774842 
   همراه:  ٠٩١٢٤٣٧٠١٤٢ 
   ایمیل     persiangulf.pr@gmail.com
    
    
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,976,193
تعداد بازدید امروز : 79,335
تعداد بازدید دیروز : 74,103
تعداد بازدید هفته : 549,517
تعداد بازدید این ماه : 245,960
آخرین به روزرسانی : 1399/11/03 20:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.