• ضرورت جانشین پروری برای اصلاح نظام اداری/ بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت تأکید کرد:

   ضرورت جانشین پروری برای اصلاح نظام اداری/ بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی

   ضرورت جانشین پروری برای اصلاح نظام اداری/ بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی

   وزیر صنعت معدن و تجارت با تأکید بر جانشین پروری در جهت اصلاح نظام اداری، بهره گیری از ظرفیت بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی را در راستای حقوق شهروندی دانست.

   به گزارش شاتا، محمد شریعتمداری در دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت با تاکید بر توجه به حقوق شهروندی، افزود: یکی از مصادیق دستیابی به این مهم بهره گیری از ظرفیت بانوان، جوانان و اقلیت‌های مذهبی و قومی در مناصب مدیریتی است.

   وی با اشاره به استقرار طرح ارزیابی کارکنان، تصریح کرد: جانشین پروری یکی از اهداف اصلی اصلاح نظام اداری است که تدوین برنامه برای دستیابی به این مهم، مورد نیاز است.
   شریعتمداری با تأکید بر اصلاح فرآیندها، ادامه داد: ارتقای سلامت اداری در گرو احصا و اصلاح فرآیندها، شناسایی گلوگاه ها و استقرار دولت الکترونیک است و انسجام در حوزه فناوری اطلاعات یک ضرورت است.
   همچنین رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت در این جلسه گزارشی از روند فعالیت‌های این وزارتخانه در محورهای هشتگانه اصلاح نظام اداری ارایه داد.
   اصغر مصاحب با اشاره به ارزیابی وزارت و شش دستگاه وابسته و نیز سازمان‌های صنعت معدن و تجارت استان‌ها، چالش های درون و برون سازمانی را مطرح و پیشنهاداتی جهت بهبود وضعیت کنونی مطرح کرد.
   گفتنی است که توجه به نیازسنجی صحیح در آموزش، ارتقای توانمندی کارکنان، اصلاح روش‌ها و فرآیندهای انجام کار، توسعه خدمات الکترونیک دولت، توسعه زیر ساخت‌های شبکه، یکپارچگی در تدوین دستورالعمل‌ها، انسجام در فعالیت‌های فناوری اطلاعات، مشارکت همه واحدهای سازمانی با مرکز نوسازی در دستیابی به موارد فوق از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.
   همچنین در پایان جلسه اصلاح ساختار وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز به عنوان تکلیف مهم مرکز نوسازی و تحول اداری این وزارتخانه مشخص و مقرر شد ضمن بازنگری در ساختار سازمانی نسبت به اصلاح و متناسب سازی ساختار با ماموریت‌های وزارت اقدام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,442,649
تعداد بازدید امروز : 54,920
تعداد بازدید دیروز : 59,048
تعداد بازدید هفته : 341,678
تعداد بازدید این ماه : 741,755
آخرین به روزرسانی : 1399/09/13 20:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.