• برگزاری دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت

   برگزاری دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت

   به گزارش شاتا ، دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت معدن و تجارت به ریاست محمد شریعتمداری و با حضور اکثریت اعضا در روز چهارشنبه 1396/08/17 برگزار شد. ...

   برگزاری دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت
   به گزارش شاتا ، دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت معدن و تجارت به ریاست محمد شریعتمداری و با حضور اکثریت اعضا در روز چهارشنبه 1396/08/17 برگزار شد.

   در این جلسه رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری گزارشی از روند فعالیت های وزارت در محورهای هشتگانه اصلاح نظام اداری ارائه نمود. مصاحب با اشاره به ارزیابی وزارت و شش دستگاه وابسته و نیز سازمان صنعت معدن و تجارت استانها، چالشهای درون و برون سازمانی را مطرح و پیشنهاداتی جهت بهبود وضعیت جاری ارائه کرد.
   در این جلسه آقایان شجاعی برهان، مشایخی، قبادیان، فیاض، طباطبایی و محمد پور مطالبی را پیرامون مطالب ارائه شده مطرح نمودند که از آن جمله : توجه به نیازسنجی صحیح در آموزش ، ارتقاء توانمندی کارکنان ، اصلاح روشها و فرآیندهای انجام کار ، توسعه خدمات الکترونیک دولت ، توسعه زیر ساختهای شبکه ، یکپارچگی در تدوین دستورالعمل ها ، انسجام در فعالیت های فناوری اطلاعات ، مشارکت همه واحدهای سازمانی با مرکز نوسازی در دستیابی به موارد فوق را می توان برشمرد
   در پایان وزیر صنعت معدن و تجارت ، با تاکید بر حقوق شهروندی ، یکی از مصادیق دستیابی به این مهم را بهره گیری از ظرفیت بانوان ، جوانان و اقلیت های مذهبی و قومی در مناصب مدیریتی بر شمرد. وی با تاکید بر استقرار طرح ارزیابی کارکنان ، جانشین پروری را یکی از اهداف اصلی اصلاح نظام اداری معرفی و بر تدوین برنامه جهت دستیابی به این مهم اشاره نمود . همچنین شریعتمداری با تاکید بر اصلاح فرآیندها ، ارتقاء سلامت اداری را در گرو احصا و اصلاح فرآیندها ، شناسایی گلوگاه ها و استقرار دولت الکترونیک دانست و انسجام در حوزه فناوری اطلاعات را مورد تاکید قرار داد. در پایان اصلاح ساختار وزارت نیز به عنوان تکلیف مهم مرکز نوسازی و تحول اداری مشخص و مقرر شد ضمن بازنگری در ساختار سازمانی نسبت به اصلاح و متناسب سازی ساختار با ماموریت های وزارت اقدام گردد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,204,811
تعداد بازدید امروز : 778
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 778
تعداد بازدید این ماه : 400,614
آخرین به روزرسانی : 1399/04/13 23:32

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.