• کارگاه آموزشی "طراحی صنعتی و فرآیند ثبت طرح صنعتی" اینبار در گلستان

   کارگاه آموزشی "طراحی صنعتی و فرآیند ثبت طرح صنعتی" اینبار در گلستان

   این دوره کارگاه آموزشی "طراحی صنعتی و فرآیند ثبت طرح صنعتی" توسط دفتر حمایت از مالکیت صنعتی و اداره آموزش پژوهش و فناوری سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان، از ساعت 9 الی 15 روز سه شنبه 23 آبان ماه سالجاری در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی گرگان برگزار گردید.

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، این کارگاه آموزشی با همکاری و حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان و نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی در استان مذکور، با حضور بیش از 100 نفر از کارشناسان و مدیران واحد های صنعتی، معدنی و تجاری و فعالان اقتصادی استان برگزار گردید.

   در ابتدای این کارگاه پس از تلاوت آیات قرآن کریم و سرود ملی کشور، آقای کاظمی طلاچی، رئیس اداره آموزش پژوهش و فناوری سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان، ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر از حامیان و برگزار کنندگان این کارگاه به بیان اهداف و ضرورت های برگزاری این کارگاه پرداختند.

   سپس دکتر عباسی مدرس دوره در خصوص اهمیت و نحوه ارتباط طراحی صنعتی در میزان کمی و کیفی تولید و فروش، پروسه و مبانی اصول علمی و هنری طراحی صنعتی، روند طراحی یک محصول به قصد تولید صنعتی، مفهوم طرح صنعتی و ویزگی های لازم برای ثبت طرح های صنعتی به ایراد سخن پرداختند.

   در ادامه آقای کشفی کارشناس دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، در خصوص وظایف و نقش دفتر در حمایت از فعالان اقتصادی و کالاها و خدمات آنان و اهمیت و ضرورت ثبت ملی و بین المللی نشان های تجاری، جایگاه و حقوق ناشی از ثبت طرح های صنعتی در حقوق مالکیت صنعتی و مصادیق آن، فرآیند ثبت ملی و بین المللی طرح صنعتی و نشان های تجاری به بیان سخن پرداختند.

   وی در پایان ضمن جمع بندی و نتیجه گیری مطالب ارائه شده، در پنل پرسش و پاسخ به پرسش های حاضرین پاسخ داده و در جهت رفع مشکلات آنان راهنمایی و مشاوره لازم را ارائه نمودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,476,413
تعداد بازدید امروز : 43,007
تعداد بازدید دیروز : 57,867
تعداد بازدید هفته : 382,167
تعداد بازدید این ماه : 495,917
آخرین به روزرسانی : 1399/08/09 19:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.