• اولین جلسه هم اندیشی روسای سازمانهای صنعت، معدن تجارت استان های منطقه مرکزی کشور

   اولین جلسه هم اندیشی روسای سازمانهای صنعت، معدن تجارت استان های منطقه مرکزی کشور

   با حضور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری ؛ اولین جلسه هم اندیشی روسای سازمانهای صنعت، معدن تجارت استان های منطقه مرکزی کشور برگزار شد.

   اولین جلسه هم اندیشی روسای سازمانهای صنعت، معدن وتجارت استان های تهران، البرز، قم و سمنان امروز12/9/96 با حضور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت متبوع، روسا و معاونین سازمانهای صنعت،معدن وتجارت و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی 4استان فوق الذکر درمحل سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران برگزار گردید.

   دراین جلسه مهندس مس فروش ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، هدف از برگزاری این جلسه را هم افزایی و بررسی پتانسیل ها و مزیت های صنعتی، معدنی وتجاری و سازماندهی لازم در تعاملات منطقه ای با محوریت سند راهبردی و برنامه ششم توسعه منطبق با طرح آمایش سرزمین برشمرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت درادامه خاطر نشان کرد: برگزاری این هم اندیشی حسب دستور مقام عالی وزارت مبنی بر ایجاد دبیرخانه همکاری مشترک صنعتی، معدنی و تجاری در منطقه مرکزی کشور بود که مقرر گردید برنامه های پیشنهادی درحوزه های صنعتی، معدنی و تجاری این منطقه با همفکری معاونین و مشاورین سازمانها اعلام گردد.

   ایشان تصریح نمود: دراین جلسه مقررگردید دبیرخانه کارگروه در تهران تشکیل و توانمندی ها وظرفیت های صنعتی، معدنی و تجاری هر استان برای ایجاد شبکه ای مشترک جهت استفاده دیگر استانها ارائه شود.

   مهندس مس فروش درادامه گفت:بررسی چالش ها و مشکلات حوزه تولید و تجارت و نحوه جمع بندی آن جهت ارائه به مقام عالی وزارت از دیگر مصوبات این جلسه بود.

   شایان ذکر است دراین جلسه یکایک شرکت کنندگان نسبت به اجرایی نمودن رویکرد جدید، مزایا و محدودیت های عملیاتی نمودن آن بیاناتی ایراد و مقرر گردید در فواصل کوتاه جلسات، استمرار یافته و با تکمیل مباحث و قوام نقطه نظرات، مراتب به وزیر محترم صنعت، معدن وتجارت منعکس گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,205,617
تعداد بازدید امروز : 1,584
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 1,584
تعداد بازدید این ماه : 401,420
آخرین به روزرسانی : 1399/04/14 01:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.