• تهیه برنامه مدون برای مکانیزم‌های جدید تأمین مالی واحدهای صنعتی کوچک/ راه اندازی نهضت خرید کالای ایرانی

   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مطرح کرد:

   تهیه برنامه مدون برای مکانیزم‌های جدید تأمین مالی واحدهای صنعتی کوچک/ راه اندازی نهضت خرید کالای ایرانی

   تهیه برنامه مدون برای مکانیزم‌های جدید تأمین مالی واحدهای صنعتی کوچک/ راه اندازی نهضت خرید کالای ایرانی

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران بر رفع مشکلات پیش روی واحدهای صنفی تولیدی تأکید و از تهیه برنامه مدونی جهت به کارگیری مکانیزم‌های جدید تأمین مالی برای واحدهای صنعتی کوچک خبر داد.

   به گزارش شاتا، صادق نجفی در نشست مشترک با رییس اتاق اصناف ایران با اشاره به مأموریت‌های وزارت صنعت، معدن وتجارت افزود: در دولت دوازدهم تشکیل زنجیره‌های تامین کالای تولیدی ایران و ایجاد پیوند و اتصال میان تولیدکنندگان ومصرف کنندگان و به کارگیری مکانیزم‌های جدید تامین مالی از جمله تامین مالی زنجیره تأمین، برات و خرید دین و شناسایی تولیدکنندگان معتبر و اعتبار سنجی آن‌ها را در دستور کار قرار دادیم.

   راه اندازی نهضت خرید کالای ایرانی
   وی ادامه داد: برنامه ی مدونی در سال 96 «سال اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال » تهیه کردیم تا بتوانیم با رونق بخشیدن به کارخانجات مستقر در شهرک‌ها ونواحی صنعتی و صنوف تولیدی، کالاهایی به بازار عرضه شود که از لحاظ کیفیت و قیمت بتوانند با محصولات وارداتی رقابت کنند و قدرت خرید مردم نیز افزایش یابد.
   نجفی افزود: در این راستا سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران با مساعدت اصناف کشور در راه اندازی نهضت خرید کالای ایرانی وتوسعه شبکه‌های عرضه کالای داخلی همکاری می کند.

   حل مشکلات صنوف تولیدی و واحدهای صنعتی کوچک

   در این جلسه رییس اتاق اصناف ایران نیز ضمن تاکید بر ضرورت همکاری میان اتاق اصناف وسازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران در راستای حل وفصل مشکلات صنوف تولیدی و واحدهای کوچک، گفت: فراهم کردن زیر ساخت‌های سرمایه گذاری مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی صنفی و کمک به شناسایی تولید باید در دستور کار قرار بگیرد.
   علی فاضلی با تأکید بر عارضه یابی واحدهای تولیدی و کمک به صادرات آن‌ها، افزود: به منظور تدوین برنامه عملیاتی برای اجرایی کردن مصوبات جلسه، برگزاری جلسات کارشناسی با سازمان صنایع کوچک باید برنامه ریزی شود.
   در این نشست مشترک روسای اتحادیه‌های چرم ، محصولات چرمی (کیف وکفش) وپوشاک نیز به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود در زمینه توسعه همکاری‌های مشترک با سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران و رفع مشکلات صنوف تولیدی واحدهای صنعتی کوچک پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,542,693
تعداد بازدید امروز : 10,182
تعداد بازدید دیروز : 39,364
تعداد بازدید هفته : 10,182
تعداد بازدید این ماه : 659,559
آخرین به روزرسانی : 1399/05/18 02:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.