• اعتماد به تولید ملی مشکل‌گشای اقتصاد کشور است/ حمایت از ساخت داخل به یک گفتمان تبدیل شود

   معاون هماهنگی ، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت در قزوین :

   اعتماد به تولید ملی مشکل‌گشای اقتصاد کشور است/ حمایت از ساخت داخل به یک گفتمان تبدیل شود

   اعتماد به تولید ملی مشکل‌گشای اقتصاد کشور است/ حمایت از ساخت داخل به یک گفتمان تبدیل شود

   معاون هماهنگی ، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اعتماد به تولید ملی مشکل‌گشای اقتصاد کشور خواهد بود که این امر نیازمند عزم ملی است و حمایت از ساخت داخل بابد به یک گفتمان تبدیل شود.

   به گزارش شاتا، سید ضیاالدین شجاعی‌برهان روز پنجشنبه در مراسم افتتاح خط تولید یک واحد تولیدی در شهرک کاسپین شهرستان آبیک بیان کرد: چندین سال است که از تولید ملی صحبت می‌شود که به نتیجه نرسیدن این تلاش‌ها نشان از توجه نکردن به این موضوع است.

   وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها مساله اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و تا زمانی که نخواهیم از تولید ملی خود استفاده کنیم به جایی نخواهیم رسید.

   شجاعی‌برهان تصریح کرد: ما باید به تولید فعلی اعتماد کنیم و در راه ارتقای آن تلاش کنیم، برای دستیابی به این هدف لازم است همه با هم همت کنیم و از تولید ملی حمایت کنیم.

   معاون هماهنگی ، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه بیان کرد: ما رهبری داریم که همه دنیا به داشتن آن حسادت می‌کنند که با وجود ایشان و داشتن وحدت در جامعه توطئه های دشمنان خنثی می شود.

   شجاعی برهان با تأکید بر اینکه حمایت از ساخت داخلی باید به یک گفتمان تبدیل شود، تصریح کرد: درست است با گذشت ۳۹ سال از انقلاب، وضعیت مالی برخی خانوارها با مشکل روبه‌رو است ولی نسل جوان ما بدانند در آن زمان ما زیردست بودیم و هیچ استقلالی نداشتیم ولی امروز می‌بینیم که در هر اداره، ارگان و در جای جای صنعتمان از جوانان ایرانی بهره‌ می‌گیریم و این نشاندهنده استقلال کشور است.

   وی در پایان گفت: دولت وظیفه دارد برای حل مسایل معیشت مردم اقدام کند این امر تنها با اتحاد و همدلی و اتکا به تولیدات داخلی میسر خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,543,602
تعداد بازدید امروز : 11,091
تعداد بازدید دیروز : 39,364
تعداد بازدید هفته : 11,091
تعداد بازدید این ماه : 660,468
آخرین به روزرسانی : 1399/05/18 02:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.