• مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت:

   وزیر صنعت ، معدن و تجارت از دیشب برای شرکت در کمیسیون مشترک ایران و عمان در مسقط بسر می برد / بایکوت نشست خبری سخنگوی دولت توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت صحت ندارد

   وزیر صنعت ، معدن و تجارت از دیشب برای شرکت در کمیسیون مشترک ایران و عمان در مسقط بسر می برد / بایکوت نشست خبری سخنگوی دولت توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت صحت ندارد

   در پی انتشار مطلبی با عنوان "شریعتمداری و سیف نشست خبری نوبخت را بایکوت کردند!" در برخی سایت‌های خبری مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جوابیه‌ای ضمن تکذیب خبر اعلام میکند که محمد شریعتمداری برای شرکت در اجلاس رسمی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عمان هم اکنون در مسقط به سر می برد.

   به گزارش شاتا، متن جوابیه این مرکز به شرح زیر است:
   برخی از سایت‌های خبری عدم حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست سخنگوی دولت را به بایکوت کردن نشست توسط محمد شریعتمداری تعبیر کرده اند.
   این در حالی است که اگر کمی دقت می شد و سایت‌ها اخبار منتشر شده بر روی سایت شاتا « مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت» در روزهای اخیر را مشاهده می کردند، از سفر دیشب محمد شریعتمداری به مسقط جهت شرکت در هفدهمین اجلاس رسمی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عمان با خبر می شدند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان علاوه بر شرکت در این اجلاس با اسعد بن طارق البوسعیدی «معاون نخست وزیر عمان در امور همکاری‌های بین المللی» و درویش البلوشی «وزیر امور دارایی عمان» نیز دیدار و گفتگو کرد که عکس‌ها و گزارش‌های مربوطه در سایت شاتا و کانال وزارتخانه در پیام رسان‌های سروش و ایتا نیز منتشر شده است.
   انتظار می رود رسانه‌های محترم با اطلاعات و آگاهی بیشتری در خصوص مسایل روز به انتشار خبر و آگاهی رساندن به آحاد جامعه کوشا باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,619,278
تعداد بازدید امروز : 23,049
تعداد بازدید دیروز : 39,032
تعداد بازدید هفته : 275,654
تعداد بازدید این ماه : 149,672
آخرین به روزرسانی : 1399/07/04 12:20

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.