• سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا رونمایی می‌شود

   سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا رونمایی می‌شود

   رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در بخش صنعت، معدن و تجارت، با بیان اینکه شفاف‌سازی مسیر ورود و عرضه کالا یکی از عوامل مهم در جلوگیری...

   رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در بخش صنعت، معدن و تجارت، با بیان اینکه شفاف‌سازی مسیر ورود و عرضه کالا یکی از عوامل مهم در جلوگیری از قاچاق کالا به شمار می رود، از رونمایی سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا تحت شبکه ایران کد خبر داد.

   امیرحسین میرمحمدصادقی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه حرکت رو به جلوی دولت الکترونیک آغاز شده و باید گسترش پیدا کند، اعلام کرد که فردا از ابزارهای ردیابی و تایید اصالت کالا در پاویون وزارت صنعت معدن و تجارت در نمایشگاه الکامپ با حضور مقامات این وزارت خانه و معاونین وزیر رونمایی خواهد شد.

   میرمحمدصادقی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت به اهمیت توسعه دولت الکترونیک واقف است و در تلاش است تا در بزرگترین رویداد بین‌المللی آی‌تی ایران مهمترین دستاوردهای خود در این زمینه را به بهترین نحو ارائه کند.

   وی افزود: ارائه و راه‌اندازی سامانه‌های دولت الکترونیک از سوی حاکمیت بخشی از کار و استفاده مردم از آنها بخشی دیگر است که ما جهت سهولت در امر استفاده از سامانه‌های دولت الکترونیک به مردم و کسب و کارها در این رابطه آموزش خواهیم داد و حتی برخی از این آموزش‌ها در قالب کارگاه در ایام نمایشگاه الکامپ برای مردم قابل دسترسی است.

   این مقام وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه تا جای ممکن نیروی انسانی باید از فرایندهای بروکراتیک حذف شوند اظهار کرد: نباید نیروی انسانی که توان ارائه خلاقیت و ایده دارد در بند فعالیت‌های بروکراتیک قرار بگیرد به همین خاطر نیز امروز از سامانه ارتباطات ابری وزارت صنعت معدن و تجارت رونمایی شد تا بخش‌های عمده‌ای از فعالیت‌های اداری به خصوص در مورد ارتباط واحدهای مختلف با هم از طریق سامانه صورت بگیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,477,110
تعداد بازدید امروز : 33,636
تعداد بازدید دیروز : 55,745
تعداد بازدید هفته : 376,139
تعداد بازدید این ماه : 776,216
آخرین به روزرسانی : 1399/09/14 11:21

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.