• رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:

   سامانه رهگیری محصولات دخانی بزودی عملیاتی می شود

   سامانه رهگیری محصولات دخانی بزودی عملیاتی می شود

   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشوردر سومین نشست مشترک با مسئولان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شرکت دخانیات ایران بر عملیاتی نمودن سامانه رهگیری محصولات دخانی تاکید کرد.

   به گزارش پورتال خبری مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، عطاالله معروفخانی با اشاره به اهمیت امر تسریع عملیاتی شدن طرح سامانه رهگیری گفت: بهره برداری از این طرح ملی به نفع کشور وموجب به حداقل رسیدن قاچاق و بالا رفتن درآمد دولت و کنترل قیمت در بازار خواهد شد.
   معروفخانی همچنین گفت: در این نشست مقرر گردید شرکت دخانیات ایران با هماهنگی و نظارت مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور تمهیدات لازم را در جهت ثبت اطلاعات تولید و انتقال مالکیت و مکان برای کالاهای تولید شده بر اساس شناسه کالا و به صورت روزانه در سامانه جامع تجارت بعمل آورد.
   وی افزود : مقرر شد که زیرساخت های لازم توسط شرکت دخانیات ایران نسبت به نصب دوربین های قرائت گر شناسه رهگیری بر روی تمامی خطوط تولید با رابطه والد و فرزندی بین سطوح قراصه و کارتن معمول گردد.همچنین توافق شد ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز جهت حمایت از طرح مذکور مساعدت های لازم مادی یا غیر مادی را به مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور معمول نماید.
   وی اظهار امیدواری کرد: با تصمیمات اتخاذ شده در این نشست و همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز سامانه رهگیری محصولات دخانی در شرکت دخانیات ایران بزودی عملیاتی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,488,001
تعداد بازدید امروز : 11,918
تعداد بازدید دیروز : 42,204
تعداد بازدید هفته : 188,598
تعداد بازدید این ماه : 721,955
آخرین به روزرسانی : 1399/01/13 00:09

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.