• آبان ماه سال جاری

   ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه های منتخب اقتصاد ایران

   ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه های منتخب اقتصاد ایران

   با عنوان جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)

   با همکاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای اجرایی و پس از برگزاری پنج اجتماع عظیم صنعتی و اقتصادی با موضوع توانمندسازی اقتصاد ملی، در نظر است ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه­های منتخب اقتصاد ایران با عنوان جشنواره ملی حاتم(حمایت از تولید ملی) آبان ماه سال جاری در مرکز همایش­های بین­ المللی صدا و سیمای ج.ا.ا برگزار گردد.

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، این رویداد ملی که با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور و با مشارکت دولت و مجلس برگزار خواهد شد، در نظر دارد با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندی­های بالقوه و بالفعل سازمان­های ملی و نیز بنگاه­های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی بنگاه­ها و سازمان­های ارزش ­آفرین کشور در بخش­های خصوصی و دولتی اقدام نماید.

   جشنواره ملی حاتم در نظر دارد با ایجاد انسجام در راهکارهای پیشنهادی نخبگان سیاسی، علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور و با طراحی نقشه­ای جامع از شیوه­ های حل مسئله به عنوان راه حلی عملی اقدام نموده و در راستای تحقق ماده ۲۱ سیاست­های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مبنی بر‌‌ "تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان سازی آن بویژه در محیط‌های علمی، آموزشی و رسانه‌ای و تبدیل آن به گفتمان فراگیر و رایج ملی" با همراهی مجلس و دولت کوشا باشد.

   از برگزیدگان و فعالان منتخب در این طرح که صلاحیت­ و شایستگی ایشان در قالب اعطای تندیس نشان لیاقت و ارزش ­آفرینی ملی در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی خواهد شد.

   علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می­توانند به وب ­سایت موسسه مطالعات خلیج­ فارس، به آدرس www.persiangulfcorp.com مراجعه فرمایند و یا با شماره 88227851 تماس حاصل فرمایند.

   اطلاعات بیشتر در بخش خدمات الکترونیکی،‌ زیرشاخه همایش­ها و نمایشگاه­های پرتال وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس mimt.gov.ir در اختیار خواهد بود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,892,798
تعداد بازدید امروز : 39,090
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 219,860
تعداد بازدید این ماه : 1,423,193
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.