• بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا دوماه آینده

   دادکان مشاور وزیر صمت خبرداد:

   بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا دوماه آینده

   بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا دوماه آینده

   مجموعه ورزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای ایجاد انگیزه برای کارکنان وزارت صمت با نام شهید حججی تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد. ساخت این مجموعه ورزشی از 6 ماه گذشته آغاز شد و در این بازه زمانی 70درصد از زیرساخت‌های آن تکمیل شده‌است.

   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش با اعلام این موضوع گفت: این مجموعه با مساحتی بیش از 4هزار متر مربع رو‌به‌روی دانشگاه علم و صنعت واقع شده‌است و بعد از بهره‌برداری در اختیار کارکنان سازمان قرار خواهد گرفت.

   محمد دادکان در ادامه با اشاره به خدمات این مجموعه ورزشی افزود: ساخت این مجموعه از 6ماه پیش آغاز شده و در واقع ورزشگاه را از یک مکان متروکه در این مدت به 70 درصد بهره‌برداری رسانده‌ایم.

   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش تصریح کرد: برای این مجموعه امکاناتی مانند سالن دارت، سونا و جکوزی، سالن چندمنظوره سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، سالن ورزش‌های رزمی و سالن تنیس روی میز در نظر گرفته‌شده‌است. این خدمات به صورت شبانه‌روزی به تمام کارکنان وزارت صمت ارائه می‌شود و حتی مسیری برای پیاده‌روی خانوادگی پرسنل هم در نظر گرفته‌ایم.

   وی در پایان گفت: این مجموعه به نام شهید حججی نام‌گذاری شده‌است. لازم می‌دانم از دستور مساعدت دکتر شریعتمداری، وزیر محترم جهت احداث این مجموعه و معاونین محترم، شجاعی برهان و الستی تشکر نمایم.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,482,391
تعداد بازدید امروز : 38,917
تعداد بازدید دیروز : 55,745
تعداد بازدید هفته : 381,420
تعداد بازدید این ماه : 781,497
آخرین به روزرسانی : 1399/09/14 11:21

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.