• معارفه معاون طرح و برنامه با حضور وزیر صنعت / رحمانی :معاونت طرح و برنامه معاونت پشتیبانی تخصصی است / لزوم ایجاد تغییر در شرح وظایف

   معارفه معاون طرح و برنامه با حضور وزیر صنعت / رحمانی :معاونت طرح و برنامه معاونت پشتیبانی تخصصی است / لزوم ایجاد تغییر در شرح وظایف

   معارفه معاون طرح و برنامه با حضور وزیر صنعت / رحمانی :معاونت طرح و برنامه معاونت پشتیبانی تخصصی است / لزوم ایجاد تغییر در شرح وظایف

   وزیر صنعت ،‌ معدن و تجارت گفت : باید در شرح وظایف معاونت طرح و برنامه تغییراتی ایجاد شود .

   به گزارش شاتا رضا رحمانی در مراسم معارفه معاون طرح و برنامه خود با اشاره به لزوم وجود ارتباطات برون دستگاهی برای پیشبرد امور تاکید کرد : این معاونت از لحاظ ساختاری معاونت پشتیبانی تخصصی است برای وزارتخانه و با توجه به ظرفیتهای خوبی که هم از لحاظ اطلاعات و آمار و هم منابع انسانی وجود دارد و با استفاده از ظرفیت تشکلها می توان امور را به پیش برد.
   رحمانی درادامه با اشاره به شرایط خاص امروز کشور تصریح کرد : در حوزه های زیر ساختی مواردی برای پیگیری هست که می توان متناسب با شرایط روز امور را ساماندهی کرد .

   برای مدیریت امور نگاه بازنگری نهادی داشته باشیم
   در ادامه معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت با تاکید بر اینکه این وزارت از چند وزارت خانه تشکیل شده گفت : برای اینکه این حجم کار مدیریت شود باید نگاه بازنگری نهادی داشته باشیم که راه حلش نیز از راه کنترل برنامه ای و بودجه ای است .
   سعید زرندی تصریح کرد : حوزه برنامه را فراتر از ستادی معاونت ببینیم و ابزار هر چیزی که مربوط به حوزه مدیرت وزیر هست باید با نگاه برنامه ای فراهم کنیم و از ظرفی ابزار کنترل و نظارتش را نیز داشته باشیم.
   زرندی افزود : نگاه جدیدی را در حوزه تامین مالی داشته باشیم ، نگاه به سمت تامین سرمایه های خرد مردمی در طرحهای صنعتی که ابزارش نیز فراهم است .
   وی یادآور شد : امکانات بسیاری از جمله بانک و موسسه پژوهش یو دانشگاهی و .. در وزارتخانه هست ولی هماهنگی بین این امکانات و شکل دادن زنجیره بسیار مهم است که باید انجام شود .
   زرندی تاکید کرد : بازنگری در برنامه ها و روشها باید صورت گیرد.

   خبرنگار :‌ منصوره قنبری

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,345,781
تعداد بازدید امروز : 33,614
تعداد بازدید دیروز : 37,953
تعداد بازدید هفته : 141,748
تعداد بازدید این ماه : 541,584
آخرین به روزرسانی : 1399/04/17 21:03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.