• معاون صنایع وزیر صنعت: خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند

   معاون صنایع وزیر صنعت: خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند

   معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به تولید 816هزار و 553 دستگاه خودرو طی 10ماهه سال جاری گفت: خودرو‌سازها باید با توجه به مطالبات مردم، تولید روزانه خودرو را به نحوی برنامه‌ریزی کنند که 80درصد تعهدات مربوط به متقاضیان را پوشش دهد.

   فرشاد مقیمی با اعلام مطلب فوق گفت: خودرو سازها موظف هستند با افزایش تیراژ تولید نسبت به انجام تعهدات قبلی نسبت به خریداران، اقدام و حداکثر 20 درصد تولید روزانه را می‌توانند به فروش فوری محصولات با قیمت حاشیه بازار اختصاص دهند.

   معاون صنایع وزیر صنعت ، معدن وتجارت تصریح کرد: کلیه تعهدات قطعی شرکت‌های عرضه کننده خودرو باید با قیمت مندرج در قرارداد به مصرف کنندگان تحویل داده شود .

   مقیمی در خصوص آن دسته از تعهدات خودروسازان به مشتریان که در شرایط کنونی امکان تحویل آن ها امکان پذیر نیست، گفت: خودروسازان مکلف هستند از کلیه سبد خودروهای قابل تحویل نسبت به انجام تعهدات خود در قبال مشتریان اقدام نمایند.

   وی با تاکید بر اجرای اولتیماتوم وزیر صنعت در خصوص احقاق حقوق مردم در فروش خودرو گفت: سیاست‌ وزارتخانه حمایت حداکثری از مشتریان است، لذا خودرو‌سازها باید با انجام تعهدات و تسریع در ارایه خودرو به مشتریان مانع از تضییع حقوق مصرف‌کننده و ایجاد نارضایتی شوند.

   معاون صنایع وزیر صنعت ، معدن وتجارت در ادامه خاطر نشان‌کرد: صنعت خودرو سازی کشور در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته و تولیدکنندگان باید با درک شرایط موجود نسبت به توانمند سازی این صنعت و کاهش وابستگی به خارج از کشور اقدام نمایند.

   وی با تاکید بر اجرای اهداف کیفی صنعت خودرو براساس انتظارات و نیازهای مشتریان تصریح‌کرد: میزان تحقق اهداف کیفی در شورای سیاستگذاری خودرو به صورت دوره ای مورد پایش قرار می گیرد.

   وی با تاکید بر اجرای اهداف کیفی صنعت خودرو براساس انتظارات و نیازهای مشتریان تصریح‌کرد: میزان تحقق اهداف کیفی در شورای سیاستگذاری خودرو به صورت دوره ای مورد پایش قرار می گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,142,072
تعداد بازدید امروز : 41,100
تعداد بازدید دیروز : 48,683
تعداد بازدید هفته : 41,100
تعداد بازدید این ماه : 441,177
آخرین به روزرسانی : 1399/09/08 16:25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.