• همزمان با آغاز دهه مبارک فجر معاون امور صنایع در استان خوزستان/ تمهیداتی برای تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع

   همزمان با آغاز دهه مبارک فجر معاون امور صنایع در استان خوزستان/ تمهیداتی برای تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع

   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر ازاتخاذ تمهیداتی برای رفع مشکل کمبود مواد اولیه صنعتگران خبرداد.

   فرشاد مقیمی در سفر یک روزه به استان خوزستان از فرایند تولید چند بنگاه صنعتی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و چالش های صنعتگران شهرستان شوشتر استان خوزستان قرار گرفت.

   در نشست صمیمانه معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت با صنعتگران شهرستان شوشتر وضعیت صنایع این شهرستان با محوریت رفع موانع صدور پروانه بهره برداری، تهیه مواد اولیه از بورس با توجه به ظرفیت تولید و عدم تناسب میان سهمیه مواد اولیه واحدها با میزان نیاز آنها و... بررسی و تصمیماتی در راستای برون رفت از وضعیت موجود اتخاذ شد.

   گفتنی است ، مقیمی در این سفر یک روزه که رییس سازمان صنعت معدن وتجارت خوزستان و محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهایی خوزستان حضورداشتند، از مجموعه گروه تولیدی به ظرف یاران با بیش از 500 نفر اشتغال واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بازدید و خواستار بررسی مجدد ماشین آلات این کارخانه و مقدار مواد اولیه مورد نیاز این واحد صنعتی شد.

   این واحد صنعتی و برخی از صنایع دیگر استان با توجه به شرایط موجود با مشکل کمبود مواد اولیه روبه روهستند که در راستای تسهیل فرایند تامین مواد اولیه مورد نیاز تمهیدات لازم اتخاذ شد.

   معاون امور صنایع در استان خوزستان

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,219,771
تعداد بازدید امروز : 63,335
تعداد بازدید دیروز : 82,050
تعداد بازدید هفته : 238,370
تعداد بازدید این ماه : 489,538
آخرین به روزرسانی : 1399/11/06 17:02

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.