• بازدید مدیرکل صنایع غذایی وزارت صنعت از برخی واحدهای تولیدی استان قزوین

   بازدید مدیرکل صنایع غذایی وزارت صنعت از برخی واحدهای تولیدی استان قزوین

   مدیرکل صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتفاق هیأت همراه، از برخی واحد های تولیدی صنایع غذایی در استان قزوین بازدید کرد.

   صادقی نیارکی طی بازدید از واحد صنعتی نستله، از همکاری وسرمایه گذاری شرکت نستله قزوین در تولید انواع غذای کودک، شیرخشک نوزاد و فراورده های قهوه در کشور ابراز خرسندی کرد.

   وی همچنین ضمن بازدید از پروژه های جدید این شرکت در زمینه تولید انواع سوپ آماده و فراورده های قهوه ابزار امیدواری کرد در شرایط پیش رو، با بهره گیری از همت و تجربه بتوان به ورود سرمایه و دانش فنی به کشور از طریق همکاری های مشترک بین المللی اقدام کرد. وی موضوعات مربوط به مشکلات صادرات این شرکت را نیز مورد پیگیری قرار داد.

   بازدید از طرح های بهره برداری شده شرکت ویتانا در شهرک صنعتی کاسپین در زمینه تولید بیسکویت و طرح های توسعه ای این شرکت در زمینه تولید انواع ویفر و شکلات از دیگر برنامه های مدیرکل صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صمت بود.

   صادقی نیارکی همچنین طی بازدید از فرایند تولید شرکت کشت و صنعت طلاچین بعنوان یکی از برترین تولیدکنندگان محصول سیب زمینی آماده مصرف و انواع چیپس، ضمن تقدیر از صادراتی بودن این مجتمع کشت و صنعت از دستاورد های این مجموعه در حوزه انبارداری مواد اولیه بازدید بعمل آورد و نقش این نوع از تولید و انبارداری را در زمینه ایجاد ارزش افزوده در صنایع تبدیلی بخش کشاورزی را مورد تاکید قرار داد واز این واحد به عنوان یکی از واحدهای برتر در این زمینه یاد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,223,328
تعداد بازدید امروز : 66,892
تعداد بازدید دیروز : 82,050
تعداد بازدید هفته : 241,927
تعداد بازدید این ماه : 493,095
آخرین به روزرسانی : 1399/11/06 17:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.