• انواری در جمع مدیران روابط عمومی سازمان های زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت:

   جامعه نیازمند اخبار امیدبخش است

   جامعه نیازمند اخبار امیدبخش است

   رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست مدیران روابط عمومی سازمان های زیرمجموعه این وزارتخانه، بر لزوم انعکاس اخبار امید بخش تاکید کرد و خواهان پرهیز از هزینه های تشریفاتی در روابط عمومی‌ها شد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا انواری با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم به اهمیت روابط عمومی گفت: جامعه و افکار عمومی نیاز به اخبار امیدبخش دارد و مجموعه روابط عمومی وزارت صنعت، معدن وتجارت باید اقدامات شاخص سازمان های زیر مجموعه این وزارتخانه را که در این مدت به ثمر نشسته است، برای افزایش امید در جامعه اطلاع رسانی کند.
   او با تاکید به ضرورت ایجاد اعتماد میان مردم و مسوولان، افزود: اگر اقدامات انجام شده را به شکل صحیح، کامل و به موقع اطلاع رسانی کنیم، نتیجه اش یقینا افزایش اعتماد مردم به نظام خواهد بود.
   رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سازمان های این وزارتخانه اطلاعات زیادی برای ارائه به مردم در دست دارند، گفت: یکی از برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت افزایش صادرات است که اطلاع رسانی دستاوردهای کشور در این حوزه باید در دستور کار روابط عمومی سازمان ها و معاونت های این وزارت خانه قرار گیرد.
   به گفته ی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت پرهیز از هزینه های تشریفاتی و استفاده از ظرفیت سازمان ها، دیگر اقدامی است که باید روابط عمومی ها به آن توجه کنند.

   او همچنین از اجرای کمپین رسانه ای به منظور اطلاع رسانی اقدامات وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: سه هفته کاری مفید تا پایان سال باقی مانده که باید با پیش بینی حضور مسوولان وزارتخانه در برنامه های تلویزیونی و برگزاری نشست های خبری، اقدامات انجام شده در سال 97 تشریح و برنامه ها برای سال آینده اطلاع رسانی شود. انواری در پایان بر لزوم استفاده از فرصت فضای مجازی برای اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: در راستای تقویت تولید ملی باید از کمپین های حمایت از کالای ایرانی، حمایت کنیم و اثرسنجی اقدامات‌مان را هم مورد بررسی قرار دهیم تا بهره گیری از ابزارها بر اساس میزان تاثیرگذاری باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,055,561
تعداد بازدید امروز : 15,079
تعداد بازدید دیروز : 59,979
تعداد بازدید هفته : 382,623
تعداد بازدید این ماه : 75,058
آخرین به روزرسانی : 1399/08/02 05:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.