• بررسی مشکلات صنایع مهم شهرستان سیرجان با حضور معاون امور صنایع

   بررسی مشکلات صنایع مهم شهرستان سیرجان با حضور معاون امور صنایع

   مشکلات صنایع مهم شهرستان سیرجان با حضور معاون امور صنایع و نماینده مردم این شهرستان بررسی و تصمیمات لازم برای رفع چالش های پیش روی این صنایع اتخاذ شد.

   صنعتگرانی سیرجانی که هرکدام با کوله باری از دغدغه به این نشست دعوت شده بودند با طرح معضلاتی نظیر تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید برای سال آینده، تخصیص ارز ، چالش های گمرکی و... خواستار تفویض اختیار ثبت سفارش کالا به این شهرستان شدند.

   معاون امور صنایع وزارت صنعت،معدن وتجارت نیز در این نشست با بررسی مشکلات همه صنعتگران حاضر در جلسه از اتخاذ تدابیری برای عبور از شرایط فعلی اقتصاد خبرداد و گفت: برنامه‌های حمایتی برای بهبود وضعیت صنعت کشور درنظر گرفته شده است که با همکاری و همراهی شما صنعتگران عملیاتی خواهد شد.

   فرشاد مقیمی که دست پر به جمع صنعتگران آمده بود، از امکان ثبت سفارش کالا در شهرستان سیرجان خبرداد و گفت: برای تسریع در فرایند تولید و کاهش بروکراسی اداری اختیار ثبت سفارش کالا به این شهرستان واگذارشده است و واحدهای تولیدی می توانند مواد اولیه مورد نیاز خود را از طریق شهرستان سیرجان ثبت سفارش کنند..

   معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در ادامه به تشکیل کمیته مشترک با بانک مرکزی اشاره و خاطر نشان کرد: با تشکیل مستمر این کمیته مشکلات واحدهای صنعتی به صورت ضربتی بررسی و تصمیمات اجرایی در این کمیته جهت اجرا ابلاغ می گردد.

   نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن قدردانی از پیگیری های وزارت صنعت، معدن وتجارت به تشریح مهمترین مشکلات صنعتگران این شهرستان پرداخت.

   شهباز حسن پور رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان را در رونق این منطقه موثر برشمرد و گفت: بهبود وضعیت صنایع منطقه علاوه برایجاد رونق اقتصادی در حفظ اشتغال کشور نیز بسیار تاثیر‌گذار است.

   کفتنی است در این نشست که جمعی از صاحبان صنایع در حوزه خودروسازی ، ساخت ماشین آلات ، شیمیایی، روغن موتور و... حضور داشتند، مهمترین دغدغه های هربخش بررسی و تصمیات لازم جهت اجرا اتخاذ شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,224,029
تعداد بازدید امروز : 67,592
تعداد بازدید دیروز : 82,050
تعداد بازدید هفته : 242,628
تعداد بازدید این ماه : 493,796
آخرین به روزرسانی : 1399/11/06 17:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.