• آیین معارفه دبیر ستاد تسهیل و و مدیر اعطای طرح های کمک های فنی و اعتباری

   معاون امور صنایع:صیانت از تولید سرفصل مهمترین برنامه های وزارت صنعت

   معاون امور صنایع:صیانت از تولید سرفصل مهمترین برنامه های وزارت صنعت

   آیین معارفه دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و مدیر اعطای طرح های کمک های فنی و اعتباری به صنایع با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت برگزار شد.

   فرشاد مقیمی در این نشست که با حضور مدیران ، مشاوران و تعدادی از کارکنان معاونت برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید اظهارداشت: در سالی که به ایجاد رونق در تولید کشور مزین شده است ، صیانت از تولید سرفصل مهمترین سیاست های وزارت صنعت ، معدن وتجارت تعریف شده و در این راستا برنامه‌‎های اجرایی مهمی در دستور کار قرار گرفته است.

   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت افزود: با نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید ، رصد و پایش صنایع کشور باید بیش از پیش مورد پیگیری قرار گیرد.

   به گفته مقیمی در این شرایط مسئولیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نیز حساس تر و بیشتر شده است و باید این ستاد در رفع مشکلات صنایع بیش از گذشته تلاش نماید.

   وی درادامه با اشاره به وقوع سیل اخیر و مشکلاتی که برای مردم و برخی از صنعتگران رخ داد، افزود: متاسفانه شرایط نامساعدی برای برخی استان ها بدلیل سیل رخ داده و خساراتی نیز بهمراه داشته است که باعث ناراحتی مردم کشورمان شده است، امیدواریم با همکاری و همیاری همه ارکان نظام و مردم شریف ایران بتوانیم دغدغه های مردم آسیب دیده را رفع نماییم.

   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخانش به تشریح وضعیت اقتصادی کشور پرداخت وگفت: تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی و بازسازی و نوسازی صنایع یکی از مهمترین برنامه های وزارت صنعت ، معدن وتجارت در سال 98 بوده و در این راستا تمهیدات مناسبی در نظر گرفته شده است که اجرای بخشی از این برنامه با تلاش های مدیریت اعطای طرح های کمک های فنی و اعتباری به صنایع صورت خواهد گرفت.

   مقیمی درادامه ضمن آرزوی توفیق برای مدیران جدید از تلاش های زین الدین داداشی دبیر سابق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کیوان گردان مدیر سابق اعطای طرح های کمک های فنی و اعتباری وزارت صنعت ، معدن وتجارت تقدیر و تشکر کرد.

   معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت تغییر ساختار سازمانی معاونت و اجرای الزامات قانونی را دلیل این تغییرات برشمرد و گفت: مدیران لایقی در همه بخش های این معاونت مشغول به فعالیت هستند و ما نیز علاقمند به ادامه همکاری با همه این عزیزان هستیم .

   گفتنی است ، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی میثم زالی را به سمت « ستاد تسهیل و رفع موانع تولید » منصوب کرد. همچنین فرشاد مقیمی معاون امور صنایع نیز سهیل معمارباشی را به سمت اعطای طرح های کمک های فنی و اعتباری به صنایع منصوب کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,219,009
تعداد بازدید امروز : 62,573
تعداد بازدید دیروز : 82,050
تعداد بازدید هفته : 237,608
تعداد بازدید این ماه : 488,776
آخرین به روزرسانی : 1399/11/06 16:04

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.