• اولین نشست مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت با انجمن ها و تشکل های تخصصی

   اولین نشست مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت با انجمن ها و تشکل های تخصصی

   اولین نشستهای مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور نمایندگان انجمن ها و تشکل های حوزه صنایع شیمیایی، رنگ و رزین ، چسب و صنایع پلیمر برگزار شد.

   مدیرکل صنایع غیرفلزی در این نشست ضمن تأکید بر لزوم افزایش همکاری های مشترک وزارت صنعت، معدن و تجارت با انجمن ها و تشکل های تخصصی در سال رونق تولید خاطر نشان‌کرد: تشکل های خصوصی به عنوان بازوهای مشورتی صنعت در شناسایی و پایش وضعیت صنایع کشور نقش ویژه و تعیین کننده ای را ایفا می کنند.

   مهدی صادقی نیارکی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور افزود: راهبرد اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صیانت وحمایت از تولید در جهت رشد کیفی و کمی تولید، رونق صادرات و شناسایی و رفع موانع و مشکلات موجود در صنایع کشور می باشد.

   در ادامه نشست، نمایندگان انجمن ها و تشکل های حاضر در این نشست به بیان دیدگاه ها و نظرات مشورتی خود در راستای بهبود فضای کسب و کار صنایع مرتبط پرداختند.

   صادقی نیارکی در پایان ضمن تأکید بر لزوم تشکیل جلسات مشترک با انجمن ها و تشکل ها بصورت مستمر افزود: در این نشست ها علاوه بر بهره مندی از تجربیات و توانمندی های انجمن ها و تشکل های صنعتی، دغدغه های صنایع شناسایی می شود که این امرمی تواند از طریق انعکاسمشکلات و موضوعات در سیاستگذاری ها و تصمیم سازی ها، به بهبود وضعیت صنعت کشور کمک شایانی نماید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,708,501
تعداد بازدید امروز : 64,323
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 281,809
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 19:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.