• نشست مشترک دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با نمایندگان موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس

   نشست مشترک دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با نمایندگان موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس

   با هدف به اشراک گذاری تجارت دو طرف و به منظور توانمند سازی افراد در حوزه مالکیت

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، در این دیدار سید مهدی میرصالحی، مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، با بیان اینکه در سال 2018 ایران با ثبت 19 نشان جغرافیایی در سازمان جهانی مالکیت فکری(WIPO) رتبه اول ثبت در زمینه نشانه ­های جغرافیایی در دنیا را به خود اختصاص داده است گفت: این دفتر تصویب نامه­ای در دولت پیگیری می­کند که امکان درج اطلاعات بر روی محصولات صادراتی فراهم گردد تا از بروز تقلب در بازار­های جهانی در زمینه محصولات مشهور ایرانی نظیر پسته، خرما و ... جلوگیره به عمل آید.

   میرصالحی در ادامه با بیان ضرورت­های تجاری سازی اختراعات و طرح­های صنعتی تمایل خود را در زمینه بهره برداری از تجربیات کشور سوییس در حوزه های مختلف مالکیت صنعتی در قالب انتقال دانش و تجربیات، برگزاری همایش­ ها و دوره ­های آموزش برای جامعه­ی هدف اعلام نمود.

   در این دیدار "فرانک خوژه" نماینده مؤسسه فدرال مالکیت فکری سوییس نیز علاقمندی خود را جهت انتقال دانش و تجربیات این مؤسسه در زمینه مالکیت فکری به کشورمان اعلام نمود.

   در پایان این نشست نماینده مؤسسه فدرال مالکیت فکری سوییس ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و آشنایی با اقدامات صورت گرفته در زمینه مالکیت فکری، تمایل خود را در خصوص همکاری مستمر با دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، اعلام کرد و در نهایت توافق گردید تا تفاهم نامه ه­ای در جهت انتقال تجربیات، تسهیل تجارت و کسب و کار بین طرفین منعقد گردد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,893,573
تعداد بازدید امروز : 39,865
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 220,635
تعداد بازدید این ماه : 1,423,968
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 15:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.